شرایط حضور نمایندگان نامزد‌ها در شعب تهران

فرماندار تهران در همایش هماهنگی بازرسان هیات‌های بازرسی شعب اخذ رای دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کلانشهر تهران گفت: برای نمایندگان معرفی شده ۲ نامزد انتخابات به منظور حضور در شعب اخذ رای، کارت صادر شده است.

احمد قیومی با تاکید بر اجرایی شدن دقیق ۴ راهبرد رهبری، امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت افزود: با توجه به روند اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در دور دوم حساسیت‌ها بیشتر از گذشته شده که با اجرای دقیق قانون و این چهار راهبرد باید دقت بیشتری را در شعب اخذ رای برای جلوگیری از بروز هرگونه مساله داشته باشیم.

معاون استاندار تهران گفت: سلامت و امنیت انتخابات با عملکرد مطلوب بازرسان هیات‌های بازرسی شعب اخذ رای در ۲ انتخابات سال جاری تامین شد و اینک و در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری با حساسیت‌های بیشتر، اقدامات باید با ظرافت و دقت بیشتری از انتخابات گذشته انجام شود.

احمد قیومی افزود: عملکرد بازرسان به عنوان چشمان هیات اجرایی و بعضا هیات نظارت بسیار حساس است بویژه در امر اجرا، شمارش و نظارت و نیز مشارکت، بنابراین با تیزبینی و موقعیت سنجی از ظهور و بروز هرگونه مساله‌ای باید جلوگیری کنید.

معاون استاندار تهران گفت: تعیین ریاست جمهوری بر تحولات کشور و ابعاد خارجی تاثیرگذار است و نگاه بسیاری از کشور‌ها در انتخابات به پایتخت است.

مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۱۵ تیر ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.