تمهیدات ترافیکی در اطراف شعب اخذ رأی/جزئیات جدید از تردد در تهران

سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری گفت: پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص روان سازی ترافیک و تأمین نظم عبور و مرور در اطراف مراکز اخذ رأی تمهیدات ویژه دارد که با همراهی شهروندان طبیعتاً این امر تسهیل می‌شود.

وی افزود: همچنین تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ امروز از حدود دو ساعت قبل از شروع رسمی رأی‌گیری، در اطراف شعب و مراکز پر رفت و آمد اخذ رأی مستقر و مشغول روان سازی و مدیریت ترافیک هستند.

وی با بیان اینکه اینکه استقرار مأموران تا ساعات پایانی شب و اتمام زمان رأی‌گیری ادامه خواهد داشت، گفت: لازم است شهروندان برای شرکت در انتخابات به نزدیک‌ترین شعبه و مرکز اخذ رأی در محل زندگی و کار خود مراجعه کنند. اما اگر به هر دلیلی قصد مراجعه با خودروی شخصی به اطراف شعب اخذ رأی را دارند، حتماً توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل‌های ممنوع و به طور کلی ارتکاب تخلفات ساکن پرهیز کنند.

سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ در پایان از همراهی شهروندان تهرانی با پلیس راهور تهران بزرگ در ایجاد شهری منظم و کم تخلف و حادثه به خصوص در اطراف شعب اخذ رأی در معابر پایتخت تقدیر و تشکر کرد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.