دبیر کل جهاد اسلامی‌: ما در طوفان الاقصی از حمایت جمهوری اسلامی ایران یاد می‌کنیم

دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی در چهلمین روز شهادت شهید رئیسی و همراهان بعد از  سلام و درود بر رسول خدا و اصحاب گرامیش و خانواده معزز شهید رئیسی و عبدالهیان و شهدا و رئیس‌جمهور موقت و همچنین مردم شریف ایران، گفت: آمده‌ایم به همراه هیاتی از رهبران مقاومت فلسطین تا در این روز غم انگیز کنار شما باشیم تا بگوییم راه شهدا را ادامه خواهیم داد. آمده‌ایم تا یاد رئیس‌جمهور شهید را گرامی بداریم که نقش بزرگی در منطقه داشت و کارهای بزرگی انجام داد که برخی از آنها را می‌دانیم و برخی را نمی‌دانیم.

خبر مرتبط
سخنرانی سید حسن نصرالله در چهلمین روز شهادت شهدای خدمت+ فیلم

سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنانی در چهلمین روز شهادت شهید آیت‌الله رئیسی و همراهانش به ملت ایران مجددا تسلیت گفت.

وی افزود: شهید رئیسی با تمام قدرت به نام ملت ایران از ملت فلسطین دفاع کرد و این سخنان همچنان ادامه دارد و موثر است. ما در طوفان الاقصی از حمایت جمهوری اسلامی ایران یاد می‌کنیم و مواضع جمهوری اسلامی و رئیس جمهور شهیدش را فراموش نمی‌ کنیم. به این مناسب از ملت ایران و در راس آن رهبر جمهوری اسلامی ایران تشکر می‌کنم. به امید خدا با هم به سمت فلسطین تا قدس و پیروزی این مسیر را ادامه می‌دهیم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.