تصادف خونین امروز چند کشته به جا گذاشت؟

سرهنگ ملک حسن محمدی، در تشریح این خبر اظهار داشت: در ساعت یک بامداد دوشنبه ۱۴ خرداد در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در محور" میناب _ بندرعباس" بلافاصله مأموران پلیس راه، عوامل انتظامی و امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس و تیم های امدادی در محل مورد نظر و بررسی های صورت گرفته مشخص شد، یک دستگاه وانت نیسان سوختبر قاچاق که در محور میناب به سمت شهرستان بندرعباس حد فاصل روستای چاه فعله شرقی در حال تردد بوده با یک دستگاه خودرو سواری سمند برخورد کرده است.

جانشین پلیس راه استان هرمزگان در ادامه بیان داشت: در این حادثه ۳ نفر از سرنشینان خودرو در صحنه تصادف در دم جان باختند و ۲نفر دیگر نیز به کمک عوامل امدادی و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که متأسفانه پس از رسیدن به بیمارستان به خاطرشدت جراحات وارده جان باختند.

خبر مرتبط
جان باختن ۲ کشتی گیر نوجوانان در تصادف با موتور+عکس

۲ کشتی گیر نوجوانان هادی شهری شهرستان بابلسر به علت سانحه تصادف با موتور درگذشتند.

این مسئول انتظامی در پایان ضمن تسلیت به خانواده های داغدار این حادثه، علت وقوع این تصادف را حرکت خلاف جهت وانت نیسان سوختبر اعلام کرد وگفت: خودروهای سوختبر با سرعت بسیار بالا تردد می‌کنند و همچون این حادثه ناگوار همیشه فاجعه در نزدیکی هر خودروی شوتی و سایرخودروهای عبوری است.

خبر مرتبط
اعلام علت تصادف مرگبار آزادراه کاشان

روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه سواری ساینا با کامیون بنز در آزادراه کاشان به اصفهان، ۲ نفر در دم جان باختند و چهار نفر مجروح شدند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.