اعلام نتایج آزمون استخدامی تأمین‌اجتماعی

مهدی پایان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی مدیریت درمان تامین اجتماعی هرمزگان از اعلام نتایج آزمون استخدامی این سازمان که روز جمعه ۳۱ فروردین ماه از سوی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار شد، خبر داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی هرمزگان مهدی پایان امروز (سه شنبه یکم خرداد)، افزود: متقاضیانی که موفق به شرکت در این آزمون شده‌اند، می‌توانند از عصر روز سه‌شنبه یکم خرداد ماه برای مشاهده نتیجه آزمون به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی  www.hrtc.ir مراجعه و در پروفایل خود در بخش آزمون استخدامی سازمان تأمین‌اجتماعی نتیجه این آزمون را مشاهده کنند.

وی گفت: از آن دسته از داوطلبانی که در آزمون یادشده و براساس کارنامه صادره، حد نصاب آزمون کتبی را کسب کرده و به‌عنوان برگزیدگان سه برابر ظرفیت پذیرش معرفی شده‌اند، برای ارائه مدارک و مستندات و تطبیق آن با اظهارات مندرج در فرم ثبت‌نام دعوت به عمل خواهد آمد و در صورت تطبیق و صحت مدارک، به مرحله بعدی راه یافته و در غیر این‌صورت یا در صورت عدم مراجعه در زمان تعیین شده، مردود تلقی خواهند شد.

این گزارش حاکی است در آزمون استخدامی متمرکز سال ۱۴۰۲ سازمان تأمین‌اجتماعی که روز جمعه سی‌ و یکم فروردین ماه امسال برگزار شد؛ تعداد ۵۳ هزار و ۸۹۸ داوطلب در سراسر کشور و ۱۴۶۹ نفر در استان هرمزگان برای استخدام پیمانی در ۳۷ شغل در بخش درمانی و ۴۰ نفر در بخش بیمه‌ای با یکدیگر رقابت کردند. فرآیند بررسی صلاحیت و تعیین پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون تا سه ماه آینده انجام خواهد شد. 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.