معاون اول رئیسی: نماد اصلی مردم سالاری دینی کشور انتخابات است

محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دختر گفت: در چنین روزی نمی‌توان از فجایع و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه ذکری نکرد. وضعیتی که در غزه وجود دارد نشانه سبوعیت نظام سلطه است.

خبر مرتبط
مهمترین دغدغه دولت از زبان مخبر مطرح شد/ رویه کنونی در تخصیص ارز باید تغییر یابد

معاون اول رییس جمهور رسوب کالا در مبادی گمرکی را از مهمترین دغدغه‌های دولت عنوان کرد و گفت: رویه کنونی در ثبت سفارش و تخصیص ارز باید تغییر یابد.

وی افزود: مقاومت این عزیزانمان در غزه هیمنه آمریکا و اذناب آن را کاملاً به هم ریخت و به حول قوه الهی با توسل به روح مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها ان شاءالله به زودی شاهد از بین رفتن رژیم اشغالگر خواهیم بود.

مخبر تاکید کرد: نظام اسلامی نظام مردم پایه است و اساس آن بر مردم استوار شده است که نماد اصلی مردم سالاری دینی کشور همین انتخابات است.

مخبر ادامه داد: در هیچ کجای دنیا سابقه نداشته است که مانند انقلاب ما و از اول انقلاب که چند ماه از استقرار می‌گذشت، بحث انتخابات در همه بخش‌ها و ابعاد حاکم شود.

معاون اول رئیس جمهور عنوان کرد: خداوند روح مقدس حضرت امام (ره) را رحمت کند که بنیان انتخابات را گذاشت و ما شاهد بودیم در هیچ شرایطی و در هیچ مرحله‌ای از انقلاب، انتخابات در جمهوری اسلامی حتی برای یک ساعت به تعویق نیفتاده است.

مخبر با اشاره به محل دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: امروز هم این کار انجام می‌گیرد و ما امیدوار هستیم که مردم عزیزمان مثل دور گذشته با شور و نشاط در انتخابات شرکت کرده و از این فرصت استفاده کنند.

وی ادامه داد: یک نکته‌ای که مربوط به دولت است را عرض کنم که واقعاً جای تشکر دارد از وزیر محترم کشور و همه دست‌اندرکاران انتخابات و نیز شورای نگهبان و ناظرین بر انتخابات تشکر کنم.

مخبر گفت: تقریباً در تمام انتخابات بعد از انقلاب تاکنون به شکلی بنده در آن حالا به عنوان ناظر، مجری و غیره درگیر و درخیل بوده ام.

معاون اول رئیس جمهور گفت: جز افتخارات دولت مردمی آیت الله رئیسی است که این انتخابات در مجلس در زمان او اتفاق افتاد و حقیقتاً یک انتخابات افتخارآمیز در سلامت و امنیت کامل برگزار شد. همچنین از دست‌اندرکاران انتخابات و برادر عزیزم وحیدی تشکر می‌کنم و حتماً با حضور مردم شاهد تکمیل مجلس شورای اسلامی به عنوان عصاره ملت خواهیم بود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.