شهادت 55 فلسطینی در حمله امروز اسرائیل

گروه‌های مقاومت فلسطین، همزمان با حملات هوایی و توپخانه‌ای شدید رژیم صهیونیستی، در غرب محله الزیتون واقع در جنوب شرق شهر غزه به شدت با اشغالگران درگیر شدند و با خودروهای ارتش رژیم صهیونیستی که به شکلی محدود در مناطق جنوبی محله الزیتون و محله تل‌الهوی پیشروی کرده بودند، مقابله کردند.

در این رابطه گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که با سامانه راکتی «رجوم» نیروهای اشغالگر را در پایگاه نظامی «کرم ابوسالم» هدف قرار داد.

القسام در ادامه نیز اعلام کرد که یک دستگاه بلدوزر ارتش رژیم صهیونیستی را در جنوب شرق محله «الصبره» در شهر غزه با راکت ضد زره «تاندوم» هدف قرار داد.

همچنین گردان‌های القدس وابسته به جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز امروز در بیانیه‌ای از درگیری‌های شدید خود با اشغالگرانی که به منطقه شرق رفح نفوذ کرده بودند، خبر داد.

این گردان‌ها در ادامه نیز گزارش دادند که یک مرکز فرماندهی و کنترل دشمن واقع در خط پشتیبانی محور «نتزاریم» در جنوب شهر غزه را با خمپاره هدف قرار دادند.

گردان‌های شهدای الاقصی، شاخه نظامی جنبش فتح از هدف قرار دادن محل استقرار خودروهای ارتش دشمن در جنوب محله الزیتون در شهر غزه با گلوله‌های خمپاره خبر داد.

همزمان با نفوذ اشغالگران به محله الزیتون، جنگنده‌های آنها حملاتی را علیه محله‌های الصبره، الزیتون و تل الهوی در جنوب شرق شهر غزه انجام دادند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.