ناتوانی بنیامین نتانیاهو لو رفت/ مشکل نخست وزیر اسرائیل چیست؟

شبکه المیادین در این باره به نقل از رسانه‌های صهیونیستی اعلام کرد: هفت ماه جنگ، صدها افسر و سرباز کشته شدند و دستاوردها ناپدید شد؛ دلیل این اتفاق این است که تصمیم‌گیرنده (بنیامین نتانیاهو) از وحشت فلج شده و نمی‌تواند یک تصمیم مهم بگیرد و حتی در شهر غیر مرکزی فلسطین (رفح) «پیروزی کامل» در انتظار ما نیست.

این رسانه‌ها اعتراف کردند که هیچ تصویری از پیروزی در رفح قابل تصور نیست.

خبر مرتبط
اولین واکنش حماس به قطع روابط تجاری ترکیه با اسرائیل

جنبش حماس امروز (جمعه) در بیانیه‌ای از اقدام ترکیه برای تعلیق مبادلات تجاری خود با رژیم صهیونیستی استقبال کرد.

رسانه‌های صهیونیستی همچنین گزارش دادند: حکم‌های بازداشتی که انتظار می‌رود از سوی دیوان بین‌المللی کیفری علیه مقام‌های [رژیم] اسرائیل صادر شود، بی‌اهمیت نیستند، بلکه امنیت آن را هدف قرار می‌دهد و ما در نقطه حیاتی و تعیین کننده‌ای قرار داریم.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت ۲۱۰ روز از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم اشغالگر طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۲۱۰ روز نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره بوده، به تسلیم وادارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.