در ادامه حمایت جهانی از غزه اینبار مردم پرتغال به پا خاستند+ فیلم

هزاران نفر از مردم پرتغال با حضور در خیابان‌ها، ضمن اعلام همبستگی با مردم فلسطین، جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند و خواستار توقف فوری جنگ و برقراری آتش‌بس در غزه شدند.

وزارت بهداشت فلسطین در غزه امروز پنج‌شنبه اعلام کرد که از آغاز تهاجم رژیم صهیونیستی به نوار غزه در ۷ اکتبر تا امروز دست‌کم ۳۴ هزار و ۵۹۶ فلسطینی شهید و ۷۷ هزار و ۸۱۶ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

خبر مرتبط
تظاهرات دانشجویان ونزوئلا در حمایت از فلسطین/ راهپیمایی گسترده علیه نسل‌کشی اسرائیل

دانشجویان ونزوئلا نیز در حمایت از مردم فلسطین از دانشگاه بولیواری تا مجمع ملی ونزوئلا راهپیمایی کردند.

بنابر اعلام این وزارت‌خانه در شبانه‌روز گذشته ۲۸ نفر در غزه شهید و ۵۱ نفر دیگر زخمی شدند.

دیروز چهارشنبه و در ادامه حمایت‌های جهانی از مردم فلسطین و محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی در نوار غزه، هزاران نفر از مردم ایتالیا با تجمع در شهر میلان، ضمن حمایت از مبارزه گروه‌های مقاومت فلسطین علیه صهیونیست‌ها، جنایت‌های ارتش صهیونیستی در نوار غزه و کشتار مردم بی‌گناه را محکوم کردند.

خبر مرتبط
تظاهرات دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه مک‌گیل/ زنجیره اتحاد برپا شد

دانشجویان دانشگاه مک‌گیل شهر مونترال کانادا به جنبش اعتراض به جنایتهای اسرائیل در فلسطین پیوستند.

شبکه الجزیره روز چهارشنبه تصاویری از تظاهرات پرشور در شهر میلان ایتالیا زیر بارش باران برای درخواست توقف جنایات اسرائیل در غزه منتشر کرد.

شرکت کنندگان در این تظاهرات با در دست داشتن پرچم فلسطین شعارهای ضد صهیونیستی در کشتار مردم فلسطین در نوار غزه و توقف جنگ سر دادند.

در خبری مرتبط، مردم ترکیه در شهر ترابزون ترکیه نیز در راهپیمایی همبستگی با مردم غزه با حمل پرچم‌های فلسطین از مردم غزه در برابر رژیم صهیونیستی حمایت کردند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.