شولتس خطاب به اسرائیل: هیچ عمل تلافی‌جویانه‌ای در قبال حمله ایران انجام نگیرد

اولاف شولتس، صدراعظم آلمان روز چهارشنبه در سخنانی گفت: اینکه در قبال حمله ایران هیچ عمل تلافی‌جویانه‌ای انجام نمی‌گیرد، حائز اهمیت است.

همچنین الکساندر دی کرو، نخست‌وزیر بلژیک در رابطه با تشدید تنش‌ها میان ایران و رژیم صهیونیستی گفت: واکنش‌های غیرقابل کنترل، پیامدهای جدی خواهند داشت.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در پاسخ به حمله متجاوزانه رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق که منجر به شهادت چند مستشار ایرانی شد، روز شنبه با دهها موشک و پهپاد مواضع رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد.

خبر مرتبط
واکنش حماس به موضع غرب در پی پاسخ ایران به اسرائیل

حماس در واکنش به موضع غرب پس از پاسخ ایران، تأکید کرد: موضع جانبدارانه غرب از رژیم صهیونیستی محکوم می‌کنیم به ویژه که غرب همچنان در برابر جنایت کشتار جمعی فلسطینیان در غزه سکوت کرده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای با اشاره به انهدام اهداف نظامی مهم ارتش تروریستی صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی و هشدار به دولت تروریستی آمریکا نسبت به هرگونه پشتیبانی و مشارکت در ضربه به منافع ایران، تاکید کرد: هرگونه تهدید آمریکا و رژیم صهیونیستی از مبدأ هر کشوری با پاسخ متقابل جمهوری اسلامی ایران به منشأ تهدید مواجه می‌شود.

سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان نیز در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره جزئیات این عملیات اعلام کرد عملیات وعده صادق شامل هدف قرار گرفتن مقر اطلاعاتی دشمن صهیونیستی در منطقه «جبل الشیخ» و پایگاه هوایی «نواتیم» بوده است و از این ۲ پایگاه برای حمله به محل کنسولگری ایران در دمشق استفاده شده بود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.