اتمام حجت جنبش جهاد اسلامی در آستانه روز قدس/ تعرض به مسجدالاقصی منطقه را شعله ور‌ می‌کند

 

به گزارش المیادین، «ابوحمزه» سخنگوی گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی سخنانی در آستانه روز جهانی قدس گفت: وجه تمایز روز جهانی قدس امسال این است که قدس جبهه‌ها را فعال و میادین را متحد کرده است و ما هشدار می دهیم که هر گونه تعرض به مسجدالاقصی کل منطقه را به آتش خواهد کشید.

ابوحمزه در ادامه افزود: آنچه در غزه در حال رخ دادن است، ایجاب می کند که همه ما در برابر مسؤولیت‌های خود برای مقابله با زرادخانه صهیونیستی-آمریکایی بایستیم. همه باید برای حمایت از غزه و فلسطین همبستگی داشته باشند و ما باید در اردوگاه ایمان در مقابل اردوگاه شیطان وحدت داشته باشیم.

وی تصریح کرد: ما همراه با سایر گروه‌های مقاومت نبرد طوفان الاقصی را در سطوح نظامی، امنیتی و مردمی با قاطعیت و استواری ادامه می دهیم. حضور میدانی ما به این معنی است که ما بر مقاومت علیه رژیم اشغالگر تأکید می کنیم و این رژیم باید پیام ما را به خوبی دریافت کند که بر اساس وحدت در میادین به نبرد ادامه می‌دهیم و هرگز اجازه نخواهیم داد در سرزمین ما آرامش داشته باشد.

سخنگوی گردان‌های قدس خاطرنشان کرد: ما با حمایت جبهه‌های پشتیبانی در محور مقاومت، به پاسخگویی در تمام جبهه‌های جنگ علیه تجاوزات اسرائیل به غیرنظامیان ادامه می دهیم. مقاومت به مقابله با متجاوزان و اشغالگران در غزه، کرانه باختری و لبنان ادامه می‌دهد. ما بر تداوم نبرد با استناد به وحدت میادین محور مقاومت تأکید می‌کنیم، وحدت میادین در یمن که به کابوس کشتی های صهیونیستی تبدیل شده است، در لبنان عزیز که باعث رعب و وحشت دشمن در جبهه شمالی شده و یکسره شدن نبرد در الجلیل نزدیک است، و برادران عراقی که قهرمانان حملات پهپادی هستند.

وی اظهار داشت: از قلب نبرد غزه به برادرانمان در حزب الله لبنان و جناب سید حسن نصرالله، سید عبدالملک الحوثی رهبر انقلاب یمن، فرماندهان مقاومت اسلامی عراق و به جمهوری اسلامی ایران و سوریه به عنوان عمق راهبردی مقاومت شریف ما است، دردو می فرستیم.

ابوحمزه تأکید کرد: خون‌های پاک ریخته شده در فلسطین شروع به شکوفایی در اردن تا تونس و بحرین و سایر کشرها کرده است. ما به شما قول پیروزی می دهیم و استواری ملت فلسطین الگویی برای همه مردم جهان خواهد بود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.