انهدام یک تانک مرکاوای نظامیان اشغالگر  در غزه

گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد رزمندگانش یک تانک مرکاوای نظامیان اشغالگر را در غرب شهرک تل الهوا در جنوب شهر غزه با یک فروند راکت یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده و منهدم کردند.

خبرگزاری فلسطینی سمانیوز گزارش داد، گردان های القسام همچنین تأکید کرد رزمندگان این گروه مبارز فلسطینی توانستند یک نظامی صهیونیست را در اطراف مجتمع بیمارستانی شفا در شهر غزه، هدف قرار داده و به هلاکت برسانند.

خبر مرتبط
چهار پایگاه نظامی اسرائیل زیر آتش حزب الله

حزب الله لبنان از هدف قرار دادن چهار پایگاه نظامی و جاسوسی رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی برای اعلام حمایت از مردم مظلوم غزه خبر داد.

شاخه نظامی حماس تأکید کرد عملیات علیه نظامیان و خودروهای نظامی اشغالگران در اطراف این بیمارستان با شلیک راکت ادامه دارد.

از سوی دیگر خبرگزاری فلسطینی شهاب گزارش داد سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی نیز اعلام کرد رزمندگانش، نظامیان و ماشین آلات جنگی اشغالگران در اطراف مجتمع بیمارستانی شفا در غرب شهر غزه را هدف حمله قرار داده اند.

ساعاتی پیش نیز گردان های شهدای الاقصی اعلام کرد در عملیات مشترکی با گردان های المجاهدین، محل تجمع و مقر فرماندهی اشغالگران صهیونیست در اطراف بیمارستان شفا در غرب باریکه غزه را با موشک های کوتاه برد هدف قرار داده است.

سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز اعلام کرد رزمندگان این جنبش توانستند یک نظامی از گردان مهندسی ارتش رژیم صهیونیستی را در نزدیکی مرکز توزیع برق در شرق شهر غزه هدف قرار داده و به هلاکت برسانند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.