پیام مهمی که به کاخ بن‌سلمان رسید!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در گزارش مرکز مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی آمده است: دشمنی با (رژیم) اسرائیل و تنفر از ایده برقراری روابط با آن، در میان مردم عربستان سعودی ریشه دارد که باعث شکاف واضح بین مواضع دولت و ملت عربستان است.

بر اساس این گزارش، اکثریت مردم عربستان (۹۶ درصد) توقف فوری روابط کشورهای عربی با (رژیم) اسرائیل را ترجیح می‌دهند و این مساله در پاسخ به رفتارهای اسرائیل در غزه است.

خبر مرتبط
سرمایه گذاری هنگفت عربستان در هوش مصنوعی

نیویورک‌تایمز به نقل از سه منبع مطلع گزارش داد که دولت عربستان سعودی قصد دارد بودجه‌ای ۴۰ میلیارد دلاری به سرمایه‌گذاری در هوش مصنوعی AI اختصاص دهد.

این مرکز صهیونیستی افزوده است که در جریان جنگ علیه غزه، احساسات مردمی در عربستان تغییر کرده است و حتی پیش از جنگ، ۸۷ درصد از مردم عربستان معتقد بودند که اسرائیل در نهایت شکست خواهد خورد.

مرکز مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در پایان گفته که عربستان سعودی در خصوص مساله عادی سازی روابط با (رژیم) اسرائیل، با مخالفت خاموش اما بزرگ مردمی روبروست که پس از جنگ علیه غزه، بر این مخالفت افزوده شده است.

این در حالی است که مقامات عربستان سعودی پیش تر گفته بودند که شرط برقراری روابط با رژیم صهیونیستی، تشکیل کشور مستقل فلسطینی است.

 
 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.