آخرین قیمت گوشت مرغ و گوشت گوسفندی در بازار+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، فعالیت بازار گوشت و دام تهران امروز پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲، در حالی شروع شده است که قیمت گوشت بوقلمون در بازار روند نزولی را تجربه کرد.

photo_2024-03-14_10-41-01

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز گذشته در پیش گرفت و 80,134 تومان خرید و فروش شد.

خبر مرتبط
قیمت جدید مرغ اعلام شد

رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی مازندران قیمت مرغ گرم آماده طبخ را در میدان بهمن بین ۷۵ تا ۷۷ هزار تومان در هر کیلو در نوسان عنوان کرد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ امروز همچنین شاهد ثبات قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۷,۴۲۸ تومان معامله شد که نسبت به روز پیش تغییری نداشته است.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار ۳۴۱ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش شیب نزولی قیمت را تجربه کرد و با افت هشت هزار تومانی، کیلویی ۱۰۱ هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

همچنین امروز قیمت دام زنده کیلویی ۲۶۰ هزار تومان است و هر کیلو دام در کشتارگاه هم ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

قیمت گوشت منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، ۳۲۰ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

قیمت گوشت گوسفندی امروز

همچنین در بازار امروز هر کیلو ران ممتاز گوسفندی ۵۹۰ هزار تومان قیمت خورده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.