فوری/ اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دانشگاه علمی-کاربردی

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی که در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ‌کاربردی بهمن‌ماه سال ۱۴۰۲ ثبت‌نام و شرکت کرده‌اند و در رشته‌های مختلف تحصیلی براساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز و شرایط خاص هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی دوره‌ مذکور حدنصاب لازم را احراز کرده‌اند، براساس اولویت کدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش شده اند در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفته است.

پذیرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت‌نام و انتخاب واحد از امروز یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ به تارنمای دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی http://uast.ac.ir مراجعه کنند.

خبر مرتبط
مؤسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور + اسامی

تازه‌ترین لیست اسامی مؤسسات مجاز که در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور فعال هستند، از سوی سازمان امور دانشجویان اعلام شد.

همچنین اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن‌ماه سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی براساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز و شرایط خاص هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی دوره‌ مذکور از بین متقاضیانی که حدنصاب لازم را احراز کرده‌اند، براساس اولویت کدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام شده و اسامی پذیرفته‌شدگان در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفته است.

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.