ارتش اسرائیل به تهدید حزب الله روی آورد

ارتش رژیم صهیونیستی که از حمله های مقاومت اسلامی لبنان مستاصل شده است به تهدید حزب الله روی آورد.

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد: ما حمله هایی به اهداف حزب الله در عمق خاک لبنان انجام می دهیم.

این در حالی است که خبرنگار النشره از دو حمله رژیم صهیونیستی به مزرعه ای در منطقه عدوس در حومه شهر بعلبک خبر داد.

خبر مرتبط
موشک باران مواضع اسرائیل توسط حزب‌الله لبنان

حزب الله لبنان اعلام کرد نیروهای اشغالگر اسراییلی را در اطراف پایگاه المرج در شمال فلسطین اشغالی با موشک برکان هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به آن‌ها وارد کرده است.

از سوی دیگر حزب الله در بیانیه ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن، یگان پدافند مقاومت اسلامی در ساعت ۹ صبح امروز دوشنبه ۲۶ فوریه ۲۰۲۴ یک پهپاد رژیم صهیونیستی از نوع هرمز ۴۵۰ را با موشک زمین به هوا بر فراز منطقه اقلیم التفاح سرنگون کرد. رزمندگان با هوشیاری کامل با هواپیماهای دشمن صهیونیست مقابله خواهند کرد و مانع از تحقق اهداف دشمن خواهند شد.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف این رژیم کرده است. عملیات‌های حزب‌الله درست یک روز پس از آغاز عملیات طوفان الاقصی و همزمان با تجاوزهای رژیم صهیونیستی به نوار غزه آغاز شد. رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال فلسطین اشغالی همچنان دست برتر را دارد و ارتش این رژیم در این منطقه به دام افتاده است.

خبر مرتبط
حمله به نیروهای صهیونیست/ حزب‌الله لبنان بیانیه داد

مقاومت اسلامی در حمایت از مردم ثابت قدم فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه آنها، دیروز یکشنبه چندین عملیات را علیه مواضع ارتش اشغالگر در مرز لبنان و فلسطین انجام داد.


 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.