سکان دار تیم ملی والیبال مشخص شد؟+ جزئیات

 

فدراسیون والیبال ایران بالاخره بعد از نزدیک به چهار ماه از استعفای بهروز عطایی سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران با گزینه مورد نظر خود به توافق رسید.

بنابر روایت یکی از خبرنگاران معتبر کشور ایتالیا، فدراسیون والیبال با آلبرتو جولیانی، سرمربی ایتالیایی و سابق تیم ملی والیبال ترکیه، به توافق رسیده است و تنها جزییات قرارداد باقی مانده است.

جولیانی شصت ساله که سابقه هدایت تیم‌های بزرگی از جمله لوبه ایتالیا، هالک بانک ترکیه، آسکو رسوویا لهستان، المپیاکوس یونان، تیم ملی والیبال اسلوونی و ترکیه را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر سرمربی مودنا ایتالیا نیز محسوب می‌شود.

حالا به احتمال فراوان در صورت توافق بر سر جزییات قرارداد، جولیانی سرمربی تیم ملی والیبال ایران خواهد شد. در واقع بعد از بحث‌ و مشورت‌های فراوان در کمیته فنی او به عنوان گزینه نهایی سرمربیگری تیم ملی انتخاب شده است.

هر چند که آلبرتو جولیانی ایتالیایی را باید به احتمال فراوان سرمربی آینده تیم ملی والیبال ایران بدانیم، ولی در صورت عدم توافق بر سر جزییات قرارداد، فدراسیون والیبال بلافاصله به سراغ گزینه بعدی خواهد رفت تا فرصت از دست نرود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.