شهردار سابق مشهد تبرئه شد+جزئیات

حمیدرضا میرزاجانی در گفت‌وگو با شهرآرانیوز اظهار داشت: براساس رأی قطعی دادگاه تجدیدنظر، سیدعبدالله ارجایی از اتهامات وارده به ایشان در جریان پرونده دوتن از کارکنان شهرداری مشهد تبرئه شد.

خبر مرتبط
شهردار مشهد تعلیق شد

سخنگوی شورای شهر مشهد گفت: امروز از حکم قضایی در ارتباط با شهردار مشهد مطلع شدیم و همگی موظف به تمکین از حکم دستگاه قضا هستیم.

این استاد دانشگاه و وکیل دادگستری افزود: در روز پایانی دی‌ماه سال گذشته و در فرایند بررسی پرونده‌ای که در ارتباط با دوتن از کارکنان شهرداری مشهد تشکیل و در آن به آقای مهندس ارجایی، شهردار سابق مشهد، اتهاماتی وارد شده بود، ایشان به موجب کیفرخواست صادره از سمت خود تعلیق گردید. لیکن با توجه به دفاعیات به‌عمل‌آمده در فرایند دادرسی عادلانه و طی مراحل قانونی با رأی قطعی دادگاه تجدیدنظر، ایشان از کلیه اتهامات وارده تبرئه گردید که اثر تعلیق ناشی از کیفرخواست صادره نیز طبق قانون از بین می‌رود و ایشان امکان برگشت به مشاغل دولتی را خواهد داشت. امید اینکه ایشان بتوانند با صدور این حکم مجددا در خدمت مردم و نظام مقدس اسلامی در هر سنگری که مشیت الهی اقتضا کند، باشند.

وی ادامه داد: این رأی را روز چهارشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۲، از طریق سیستم یکپارچه ابلاغ الکترونیک آرای قضایی دریافت کردم. جا دارد در اینجا از مداقه قضات محترم دادگاه تجدیدنظر استان تشکر کنم. مطمئنا این رأی باعث دل‌گرمی مدیران خدوم و پاک‌دست در نظام اداری کشور خواهد شد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.