امیر صباحی‌فرد: تمام تحرکات هوایی را پایش می‌کنیم

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در منطقه غرب از گروه پدافند هوایی کرمانشاه و سایت راداری کِرِند بازدید کرد.

امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از سایت‌ها و مواضع پدافندی گروه پدافند هوایی کرمانشاه و سایت رادار کِرِند بازدید کرد و آمادگی رزمی و توان عملیاتی این سایت‌ها و مواضع  پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان سایت کِرِند با تاکید بر این‌که نیروی پدافند هوایی ارتش با اشراف کامل و بصورت مداوم در حال رصد آسمان کشور است، اظهار کرد: کارکنان غیور پدافند هوایی در جای جای کشور ایران اسلامی با مجاهدت و هوشیاری، تمام تحرکات هوایی را پایش می‌کنند و برای دفاع از آسمان کشور آماده جانفشانی‌اند.

خبر مرتبط
هشدارهای صریح سردار سلامی به دشمنان/ قادریم از ابعاد دور نابودتان کنیم

فرمانده‌کل سپاه با توجه به اینکه ایران یک کشور ساحلی است و به آب‌های آزاد جهان متصل است و دسترسی دارد، گفت: این یک موقعیت مهم برای ماست؛ با تمام کشورهای ساحلی جهان همسایه هستیم؛ همسایه صرفاً همجواری نیست، امروز از بوشهر تا سواحل آمریکا می‌توانیم حرکت کنیم و پیش برویم کما اینکه دیگران هم این کار را انجام می‌دهند.

وی تاکید کرد: امنیت ایران اسلامی خط قرمز نیروهای مسلح کشور است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، با بیان اینکه توسعه تجهیزات پدافندی در حراست از مرزهای هوایی کشورمان نقشی خطیر را ایفا می‌کند، خاطرنشان کرد: تکیه بر توانمندی داخلی در راستای بومی‌سازی و ارتقا تجهیزات پدافندی برگ برنده نیروی پدافند هوایی ارتش است.

امیر سرتیپ صباحی فرد ضمن قدردانی از زحمات خالصانه و شبانه‌روزی فرماندهان و کارکنان گروه پدافند هوایی کرمانشاه و سایت رادار کرند، گفت: ایمان، انضباط، آموزش و داشتن روحیه بالای کارکنان موجب شده تا یگان‌های پدافندی غرب کشور، از آمادگی بالایی برای مقابله مقتدرانه با تهدیدات برخوردار باشند.

خبر مرتبط
پیام قاطع سردار تنگسیری به دشمنان: در تنگه هرمز و خلیج فارس مثل کوه ایستاده ایم

سردار تنگسیری گفت: در دوران طاغوت کسی جرأت نمی‌کرد مقابل چنین کشورهایی بایستند، البته الان هم غیر از ایران کسی جرأت نمی‌کند که در منطقه مقابل این‌ها قد علم کند و ما داریم این را می‌بینیم؛ فرزندان انقلاب این‌گونه با آن‌ها برخورد می‌کنند؛ این‌ها عزتی است که کشور ما پیدا کرد.

وی در ادامه با تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات پیش رو، تصریح کرد: مشارکت گسترده مردم در انتخابات ضامن امنیت و قدرت ملی خواهد بود که موجب تشکیل مجلس قوی می‌شود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در حاشیه این بازدید، ساختمان موشک هاگ گروه پدافند هوایی کرمانشاه را نیز افتتاح کرد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.