تغییر زمان برگزاری جلسات علنی مجلس در هفته جاری

سیدنظام الدین موسوی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به اینکه احتمالا نظر شورای نگهبان درباره مصوبات مجلس در لایحه بودجه ۱۴۰۳ دوشنبه هفته جاری به مجلس ارسال می شود، جلسه کمیسیون تلفیق برای بررسی ایرادات در روز سه شنبه تشکیل خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس جلسات علنی مجلس برای بررسی ایرادات شورای نگهبان به بودجه ۱۴۰۳ در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه برگزار می شود.

خبر مرتبط
داوطلب انتخابات مجلس پس از حمله سارقان به کما رفت!

یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس در کما به سر می رود و بنا به روایت اعضای خانواده اش این اتفاق بعد از ورود چند سارق به منزلش رخ داده است.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از روز اول تا هفتم بهمن در ۱۰ جلسه و پنج روز به بررسی جزییات لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ پرداختند؛ بخش دوم لایحه بودجه مربوط به جداول بعد از تایید شورای نگهبان در مصوبات لایحه بودجه در بخش اول، در مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود که قبل از آن باید دولت باید بخش دوم لایحه را به مجلس تقدیم کند.

جلسات علنی مجلس هفته گذشته برای سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه تشکیل نشد و قرار بود جلسات در هفته جاری در روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار شود که روزهای آن با تصمیم هیات رئیسه مجلط تغییر کرد.

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.