نذر یک نیکوکار به نیت قهرمانی تیم ملی در جام ملت های آسیا

امید کهربایی با اشاره به آزادی پنج زندانی استان سمنان در آستانه مسابقات ایران و قطر، گفت: ایران عزیز بر جوانان متدین و متعهد و عاشق وطن می‌بالد جوانانی که برای شادی مردم خود دست به اقدامات خیرخواهانه می‌زنند.

کهربایی با بیان اینکه پنج زندانی استان سمنان پیش از بازی ایران و قطر به آغوش گرم خانواده باز می‌گردند، افزود: با پیگیری های یکی از بازیکنان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران پنج زندانی استان سمنان در شب بازی ایران و قطر آزاد و در کنار خانواده به تماشای فوتبال می‌نشینند.

خبر مرتبط
اردن به ایران پشت کرد/ آرزوی موفقیت برای قطر در جام ملت‌های آسیا+ عکس

سرپرست تیم اردن برای حریف تیم ملی فوتبال آرزوی موفقیت کرد که در نوع خود اقدامی عجیب محسوب می شود.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان سمنان با اشاره به اینکه این آزادی به نیت برد تیم ملی ایران از سوی این بازیکن تیم ملی صورت گرفته است خاطرنشان کرد: ایران ما مملو از جوانان مؤمن و متعهد به کشور بوده و تمام تلاششان برای خوشحالی ملت ایران اسلامی است.

خبر مرتبط
اقدام غیراخلاقی قطر در آستانه بازی با تیم ملی در جام ملت‌های آسیا

فدراسیون فوتبال قطر در آستانه دیدار حساس ایران و تیم ملی این کشور در جام ملت های آسیا، اقدام به فروش پراکنده بلیت بازی برای تماشاگران ایرانی کرده است.

وی با بیان اینکه این آزادی‌ها قرار است بعد از برد تیم ملی ادامه دار باشد تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته، آزادی تعدادی زندانی دیگر نیز در استان سمنان به همت این بازیکن در آینده و بعد از برد ایران و قطر نیز اتفاق خواهد افتاد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.