فوری / بمباران پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق

مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که با یک فروند پهپاد پایگاه نیروهای آمریکایی واقع در نزدیکی فرودگاه اربیل را هدف قرار دادند.

الجزیره گزارش داد، جزئیات بیشتری تا کنون در این باره گزارش نشده است.

مقاومت اسلامی عراق پیش تر نیز اعلام کرده بود که پایگاه نظامیان اشغالگر آمریکا در میدان نفتی و گازی کونیکو در حومه شرقی دیرالزور در شرق سوریه را با یک فروند موشک هدف قرار داده که بر اثر آن، خسارت جانی مستقیم به اشغالگران وارد آمده است.

خبر مرتبط
پایگاه آمریکا در شرق سوریه موشک باران شد

مقاومت اسلامی عراق پایگاه نیروهای آمریکایی در میدان گازی کونیکو در سوریه را هدف گرفت.

با شروع عملیات طوفان الاقصی در ۱۵ مهرماه و اقدامات ضدانسانی رژیم صهیونیستی در غزه به ویژه بمباران‌های شدید و محاصره این منطقه با کمک آمریکا، سه گروه مقاومت اسلامی منطقه یعنی حزب الله لبنان، انصارالله یمن و گروه‌های مقاومت عراقی نیز به کمک مقاومت فلسطین در غزه پیوستند تا شرایط ضدانسانی به وجود آمده در اثر تهاجم صهیونیست‌ها را کاهش دهند.

با آغاز جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه و بمباران‌های بی وقفه مناطق مسکونی، آموزشی و درمانی این منطقه از سوی بمب افکن‌های رژیم تل‌آویو، هر یک از گروه‌های مقاومت اسلامی منطقه وظیفه‌ای را در حمایت از مردم مظلوم غزه بر عهده گرفته است.

در این بین گروه‌های عراقی با هدف قرار دادن بیش از یک‌صد باره پایگاه‌های آمریکایی در عراق و سوریه به آمریکایی‌ها تفهیم کرده‌اند که هزینه حمایت از رژیم صهیونیستی در کشتار مردم غزه بسیار بالاست.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.