فرود درخت روی مینی‌بوسِ در حال حرکت + تعداد مصدومین

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان‌ گفت: بر اثر افتادن یک اصله درخت بر روی یک دستگاه مینی‌بوس در مسیر کردکوی - گرگان ۱۰ نفر مصدوم شدند.

قاسم غریب‌آبادی بامداد سه‌شنبه اظهار کرد: بر اثر وزش باد که دوشنبه شب در استان به وقوع پیوست، چندین اصله درخت در لاین جنوبی مسیر غرب به شرق جاده کردکوی - گرگان، دچار شکستگی و افادن در جاده شد.

فوری/ مدارس و ادارات این شهر فردا تعطیل شد

وی بیان کرد: براساس اعلام اعزام نیروی کمکی از سوی اورژانس، چهار نفر از امدادگران این جمعیت در قالب ۲ تیم از پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای نوکنده و النگ به محل وقوع حادثه واقع در ابتدای روستای یساقی اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: براثر حادثه شکسته شدن و افتادن درختان در اثر وزش باد، یک اصله درخت بر روی یک دستگاه مینی‌بوس با ۱۸ سرنشین در حال حرکت در این مسیر افتاد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان‌ گفت: برای امدادرسانی به مصدومان این حادثه که ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه دوشنبه ۲۹ آبان ماه رخ داده بود، ۲ دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر بکارگیری شد.

غریب‌آبادی افزود: امدادرسانی به حادثه دیدگان و مصدومان این حادثه، ساعت ۲۳ و ۵۰ دقیقه به پایان رسید که در پایان سه نفر از سرنشینان مصدوم شده مینی‌بوس حادثه دیده، با آمبولانس‌های جمعیت هلال احمر توسط امدادگران این جمعیت و مابقی مصدومین با آمبولانس‌های اعزامی از اورژانس پیش بیمارستانی به مراکز درمانی منتقل شدند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.