چهارمین روز بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا امروز (سه شنبه) در رشته های مختلف پیگیری شد و کاروان ایران همچنان به افتخارآفرینی ادامه می دهد.

سومین دوره بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ در روزهای ۱۴ تا ۲۱ مهر با حضور ۲ هزار ۸۸۰ ورزشکار از ۴۱ کشور در ۱۸ رشته ورزشی به میزبانی جاکارتا برگزار می شود. 

در این بازی ها ٦٨٥ مدال توزیع می شود که از این تعداد ٣٠٠ نشان برای زنان، ٣٤٣ مدال برای مردان و ٤١ گردن آویز در میکس و تیمی است. 

ایران با ۲۰۹ ورزشکار و در ۱۳ رشته ورزشی راهی سومین دوره بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا شده است. 

بر این اساس اسامی افتخارآفرینان کشومان در جاکارتا به شرح زیر است:

**طلا

یونس صیفی پور/ طلا/ پرتاب وزنه/کلاس F۳۲

وحید علی نجیمی/ طلا/ دو۲۰۰ متر/ کلاس T۱۲

عذرا مهدوی کیا/ طلا/ دو ۱۵۰۰ متر/F۱۲/۱۳

مهدی اولاد/ طلا/ پرتاب وزنه/F۱۱

محمدرضا احمدی/ طلا/ پرتاب وزنه/F۳۳

فرزاد سپهوند/ طلا/ پرتاب دیسک/F۴۳/۴۴-F۶۲/۶۴ 

حسین خرسند امیری/ طلا / پرتاب دیسک / F۵۱/۵۲/۵۳

بتول جهانگیری/ طلا/ پرتاب وزنه / F۳۳

ساره جوانمردی/ طلا/تپانچه ۵۰ متر ترکیبی بانوان/P۴ 

رقیه شجاعی/ طلا/تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان/ R۲

ساره جوانمردی/ طلا/تپانچه ۱۰ متر بانوان / P۲

شاهین ایزدیار/ طلا/ شنای پروانه ۱۰۰ متر / S۱۰

شاهین ایزدیار/ طلا/ شنای آزاد ۱۰۰ متر/ S۱۰

شاهین ایزدیار/ طلا/ شنای ترکیبی انفرادی ۲۰۰ متر/ SM۱۰

امیر جعفری آرنگه/ طلا/ وزنه برداری وزن به اضافه ۵۹ کیلوگرم

روح الله رستمی/ طلا / وزنه برداری به اضافه ۷۲ کیلوگرم

علیرضا قلعه ناصری/ طلا/پرتاب دیسک/ کلاس F۵۴/۵۵/۵۶

** نقره

داود علی قاسمی نقره/۱۰۰ متر / T۳۷

اسدالله عظیمی نقره / پرتاب وزنه / F۵۱/۵۲/۵۳

بهزاد عزیزی/ نقره/پرتاب نیزه / کلاس F۱۲/۱۳

علی محمدیاری/ نقره/پرتاب دیسک/کلاس F۵۴/۵۵/۵۶

جواد احسانی شکیب/ نقره/پرتاب دیسک/F۵۷

الهام صالحی/ نقره/پرتاب نیزه/F۵۳/۵۴

سیدعلی اصغر جوانمردی/ نقره/پرتاب وزنه/F۳۵

علی الفت نیا/ نقره/۲۰۰ متر / T۳۷

نورمحمد آرخی/ نقره/پرتاب وزنه/F۱۱

هاجر صفر زاده قهدریجانی/ نقره/۲۰۰ متر / T۱۲

سامان پاکباز/ نقره/ پرتاب وزنه/F۱۲

هاشمیه متقیان/ نقره/پرتاب نیزه/ F۵۵/۵۶

سمیرا ارم/ نقره/ تپانچه ۱۰ متر بانوان / P۲

سیدیوسف یوسفی پاشاکی/ نقره/ به اضافه ۵۹ کیلوگرم

**برنز

زهرا برناکی/ برنز/ پرش طول / T۴۵/۴۶/۴۷ 

سیدعرفان حسینی لیروانی/ برنز/پرتاب نیزه/ کلاس F۱۲/۱۳

علی امیدی/ برنز/پرتاب نیزه/ کلاس F۴۲-۴۴/۶۱-۶۴

جلیل باقری جدی/ برنز/پرتاب دیسک/کلاس F۵۴/۵۵/۵۶

امید ظریف صنایعی/ برنز/۲۰۰ متر/کلاس T۱۳

داود علی قاسمی/ برنز/۲۰۰ متر /T۳۷

عذرا مهدوی کیا/ برنز/پرتاب نیزه/F۱۲/۱۳

سلماز بازرگان/ برنز/پرتاب دیسک/F۴۳/۴۴-F۶۲/۶۴

مهدی علیزاده/ برنز/پرتاب وزنه/F۳۳

احمد اجاقلو/ برنز/۲۰۰ متر/T۴۵/۴۶/۴۷ 

مسعود حیدری/ برنز/پرتاب وزنه/F۱۲

امید ظریف صنایعی/ برنز / ۱۰۰ متر / T۱۳

علیرضا مختاری همامی برنز /پرتاب دیسک /F۵۱/۵۲/۵۳ 

حمزه محمدی/ برنز/ به اضافه ۶۵ کیلوگرم

سیدمیثم بنی تبا خرم آبادی/ برنز/ به اضافه ۶۰ کیلوگرم

رضا غلامی/ برنز/ به اضافه ۶۶ کیلوگرم

سیدامید جعفری/ برنز/به اضافه ۸۱ کیلوگرم

حسن جانفشان/ برنز/ انفرادی/ TT۲