همچنین این شرکت بر اساس شاخص وضعیت نمایندگی‌ها با نمره ۷۸ بالاترین رتبه در مقایسه با رقبا را به خود اختصاص داد.  ارزیابی نتایج عملکرد، کیفیت، سرعت و هزینه خدماتی مانند وضعیت نمایندگی‌ها، سیستم‌های ارتباطی و اطلاعاتی، رعایت ضوابط روش‌های متفاوت فروش، ضوابط حمل خودرو، رسیدگی به شکایت و... جزو شاخص‌‌‌های اصلی ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد به شمار می‌رود که شرکت بهمن دیزل در تمامی موارد مطرح‌شده با کسب بالاترین نمره توانست رتبه نخست این ارزیابی را به دست آورد.

حسین خضری مدیرعامل شرکت بهمن دیزل با بیان اینکه برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان اقدام به ارائه خدمات فروش نوین و با استاندارد روز دنیا کرده‌‌‌ایم بیان کرد: بهمن دیزل برنامه مدونی را با تلاش تمامی همکاران و شبکه عاملیت‌‌‌های مجاز این مجموعه در سراسر کشور مدنظر قرار داده است. به همین دلیل توانستیم رتبه نخست را در بین سایر رقبای خود در حوزه خودروهای تجاری به دست آوریم.

خضری با تاکید بر اینکه ارائه خدمات در سطوح مختلف و جلب هر چه بیشتر رضایت مشتری جزو ارکان و اهداف مهم شرکت بهمن دیزل محسوب می‌شود، تصریح کرد: رعایت ضوابط مربوط به روش‌های فروش، آموزش کارکنان نمایندگی‌ها و ستاد، الزامات مرتبط با شبکه نمایندگی‌های فروش، فرآیند پاسخگویی و رسیدگی به شکایات مشتریان، جریمه تاخیر خسارات وارده به مشتریان، سیستم پرداخت سود مشارکت و انصراف و نیز نظام نظر‌سنجی از مشتریان از جمله مواردی است که شرکت بهمن دیزل به آن توجه و اهتمام ویژه‌‌‌ای دارد. او افزود: رضایت مشتری اصلی جداناپذیر در ارائه خدمات فروش و پس از فروش برای محصولات بهمن دیزل به شمار می‌رود؛ از این رو در تلاشیم تا با ارتقای کیفیت خدمات فروش، رضایت مشتریان را بیش از گذشته جلب کنیم.

در خبری دیگر اینکه گروه بهمن به عنوان تنها شرکت خودروساز خصوصی در رزمایش طرح ترافیکی نوروز ۱۴۰۳ شرکت کرد.  خسرو خسروی‌فر، قائم‌مقام معاون خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت: مشارکت فعال و سازنده‌‌‌ای با پلیس راهور داریم و ارتقای بخش امداد با هدف ارائه خدمات بهتر به مشتریان با استفاده از ظرفیت شبکه نمایندگی گروه بهمن در سراسر کشور را در دستور قرار داده‌‌‌ایم.

او با تاکید بر اینکه در آستانه نوروز و سال جدید گروه بهمن برای عملیات ترافیک نوروزی تمهیدات ویژه‌ای را مدنظر قرار داده است، اظهار کرد: در این طرح نوروزی که از ۲۴ اسفندماه لغایت ۱۴ فروردین ماه سال آینده ادامه دارد، با کمک ۸۵ عاملیت حاضر و اسکان حدود ۱۱۰ امدادگر در شهرهای مختلف و در مسیرهای مواصلاتی آماده خدمات‌رسانی بهتر به مشتریان گروه بهمن هستیم. واحدهای امدادی خودروهای بهمن به صورت شبانه‌روزی آماده خدمات‌رسانی هستند و مشتریان می‌توانند در صورت نیاز به خدمات امدادی از طریق شماره سراسری ۴۸۰۲۷-۰۲۱ داخلی ۱ برای ارتباط با کارشناسان مرکز پیام امداد استفاده کنند.