این گروه خودروساز در دسته خودروهای لجستیکی با گزیده‌‌ای از محصولات تجاری خود حضور دارد. کشنده امپاور BD۵۰۰، کامیون امپاور BD۳۰۰ کمپرسی، فورس ۱۲ تن، فورس ۶ تن با کاربری آتش‌نشانی و حمل زباله از جمله محصولات لجستیکی بهمن دیزل است که به این نمایشگاه می‌‌روند. این محصولات همواره مورد توجه شهرداری‌‌ها و شرکت‌های معدنی و فولادی قرار گرفته است.

بهمن دیزل در این نمایشگاه کشنده بایک X۹ با ۵۶۰ اسب بخار قدرت را نمایش می‌دهد. این کشنده را می‌توان قدرتمندترین و مدرن‌‌ترین کشنده موجود در بازار ایران دانست.

شرکت سیبا موتور نیز با سری J۶ وJ۷ فاو را به نمایش می‌‌گذارد. این شرکت به تازگی فروش سری J۶ را آغاز کرده و از عرضه سری J۷ به بازار خودرو در آینده نزدیک خبر داده است. بهمن موتور ون اینرودز، وانت کاپرا و پیکاپ G۹ را معرفی می‌کند. این محصولات به دلیل قابلیت مانور بالا، توانایی به‌کارگیری در کاربری‌‌های لجستیکی را دارند.

اما تاکسی برقی E-QM۵ نیز در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. این خودرو مدرن‌‌ترین تاکسی برقی بازار است که طی ۱۰ماه اخیر بالغ بر ۶۰هزار دستگاه در چین فروش داشته است. برخی شهرداری‌‌ها برای واردات این خودرو با BMCARS وارد مذاکره شده‌‌اند.

اتوبوس ۱۸متری شرکت اسنا (زیرمجموعه گروه بهمن) هم در این نمایشگاه حضور دارد. اتوبوس‌‌های اسنا با بهره‌‌مندی از دوربین‌‌های همه‌جانبه در داخل کابین و فضای بیرونی اتوبوس، امنیت و رفاه راننده و مسافران را تامین می‌کنند. این اتوبوس با بهره‌‌‌گیری از سیستم تهویه قدرتمند دمای داخل کابین را متعادل می‌کند. در نهایت اما ایران دوچرخ، عضو دیگر گروه بهمن، پیشرفته‌‌‌ترین و جدید‌‌ترین موتورسیکلت‌‌های برقی و بنزینی خود را معرفی می‌کند.

هفتمین نمایشگاه حمل‌ونقل، لجستیک و صنایع وابسته از دیروز در مصلای تهران آغاز شده و تا فردا ادامه دارد.