درخواست کمک همسر نتانیاهو از مادر امیر قطر

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پیامی از مادر امیر قطر برای آزادی اسرای صهیونیست در غزه درخواست کمک کرد.

او در پیام خود نوشت: «ماه رمضان ماه رحمت و سخاوت است و هر زمان که برای تحقق ارزش‌های صلح و انسانیت متحد می‌شویم، قدرتی که داریم را به ما یادآوری می‌کند. من به دنبال توجه به موضوعی بسیار مهم و فوری هستم و آن موضوع وضعیت اسرائیلی‌های ربوده شده (اسرای صهیونیست در غزه) و درد و اندوه خانواده‌های آن‌هاست».

خبر مرتبط
همسر نتانیاهو به مادر امیر قطر نامه نوشت

«ساره نتانیاهو» همسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی دوشنبه شب، در نامه ای به شیخه «موزه بنت ناصر» مادر امیر قطر از وی خواست که از نفوذش برای آزادی اسیران اسرائیلی استفاده کند.

همسر نتانیاهو ادامه داد: «ضروری است که اعلام کنم ۱۹ زن در میان این افراد هستند که شرایط دشواری را پشت سر می‌گذارنند. این یک درخواست تحرک و اقدام برای آزادی آنها خارج از چارچوب و حد و مرزهای سیاسی و بیانگر انسانیت و ارزش‌های مشترک ماست».

این اظهارات در حالی عنوان شده که در حملات رژیم صهیونیستی به غزه، بیش از ۳۱ هزار نفر به شهادت رسیده‌اند که بیشتر آن‌ها از زنان و کودکان هستند.

خبر مرتبط
دستور تازه نتانیاهو درباره اسرای فلسطینی

در سایه یورش‌های گسترده رژیم اشغالگر به مناطق مختلف کرانه باختری و قدس و بازداشت فلسطینی‌ها در این مناطق و اراضی اشغالی ۱۹۴۸ همزمان با جنگ غزه، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور آماده کردن صدها مکان جدید در زندان‌های این رژیم برای تعداد بیشتری از بازداشت شدگان و اسرای فلسطینی را داده است.

همچنین در پی محاصره مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی، چندین نفر از گرسنگی جان داده‌اند.

ساره نتانیاهو در ادامه خواستار استفاده مادر امیر قطر از نفوذ خود در راستای آزادی اسرای صهیونیست شد.

همسر نتانیاهو در حالی برای آزادی اسرای صهیونیست در نوار غزه دست به دامان مادر امیر قطر شده که مقامات این رژیم به سرنوشت آن‌ها بی‌توجه هستند و حاضر به توقف جنگ در راستای آزادی آن‌ها نیستند.

تاکنون تعدادی از اسرای صهیونیست در حملات رژیم اشغالگر به غزه کشته شده‌اند و حماس نیز در پیام‌های مختلف بی‌توجهی مقامات تل‌آویو به سرنوشت این اسرا را به خانواده‌های آن‌ها یادآوری کرده است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.