لیست جایگزین بسازوبفروش ها

لیست جایگزین بسازوبفروش‌ها

سازمان نظام مهندسی، با هدف اعمال ممنوعیت بساز و بفروشی، فهرست اولیه «سازنده‌های مجاز به فعالیت در تهران» را منتشر کرد. براساس مقررات تازه، ساخت‌وساز توسط «سازنده‌های فاقد صلاحیت و مجوز از مراجع ذی‌ربط»، ممنوع است و مهندسان ناظر از ارائه خدمات مهندسی-نظارتی به این پروژه‌ها منع شده‌اند. جرایم در نظر گرفته شده برای مهندسان ناقض ضوابط جدید، باعث تضمین «تصفیه بازار ساخت‌وساز از سازنده‌های کم‌فروش و غیرحرفه‌ای» م...

بیشتر
فراوانی عرضه نوسازها در منطقه یک

فراوانی عرضه نوسازها در منطقه یک

دنیای اقتصاد: فایل‌های فروش آپارتمان نوساز در بازار مسکن منطقه یک پایتخت فراوان شد. به گزارش «دنیای اقتصاد»،بازار فروش واحدهای مسکونی نوساز در منطقه یک تهران که دست‌کم طی سه سال اخیر در رکود عمیق فرو رفته بود، هم‌اکنون موج تازه‌ای از عرضه آپارتمان‌های کلیدنخورده را آغاز کرده است. طوری که در حال‌حاضر اغلب فایل‌های فروش آپارتمان در این منطقه از پایتخت مربوط به واحدهای نوساز است.

...

بیشتر
دوره پمپاژ پول به پروژه ها تمام شد

دوره پمپاژ پول به پروژه‌ها تمام شد

وزیر راه و شهرسازی خطاب به جامعه مهندسی کشور اعلام کرد: از این پس پمپاژ حجم گسترده پول از سوی دولت برای اجرای پروژه‌های عمرانی، اساسا امکان‌پذیر نیست.

...

بیشتر
نیاز متروی پرند به تامین اعتبار 400 میلیاردی

نیاز متروی پرند به تامین اعتبار 400 میلیاردی

مدیرعامل شرکت متروی تهران درخصوص آخرین وضعیت ایستگاه‌های مترو گفت: ایستگاه متروی پرند در صورت تامین اعتبار دولت، در 6 ماه نخست سال ۹۶ به بهره‌برداری خواهد رسید.

...

بیشتر
دنیای سفر رزرو هتل