خانه / سایت خوان / معاون‌برنامه‌ریزی‌وزارت‌کشاورزی‌منصوب‌شد
سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1395/02/11 ساعت انتشار:00:08:10 بازدید:6060بار کد خبر: DEN-757068
معاون برنامه ریزی وزارت کشاورزی منصوب شد
طی حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، عبدالمهدی بخشنده به عنوان معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی منصوب و مشغول به کار شد.
محمود حجتی در حکمی عبدالمهدی بخشنده را به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است: افزایش ضریب خودکفایی در تولید محصولات اساسی و حذف واردات، هدفگذاری، کاهش آسیب پذیری محصولات داخلی، تشویق و توسعه صادرت و فراهم نمودن تراز تجاری مقبول، همچنین کارآمدی و ابتکار در نظام بودجه ریزی و پشتیبانی منطقی واحدها بر اساس تخصیص اعتبارات مصوب، فعال نمودن بیش از پیش آمار و اطلاعات دقیق و جهش در عملکرد پژوهش های اقتصاد کشاورزی مطمع مورد نظر است.

به گزارش خبرگزاری مهر، همچنین وزیر جهاد کشاورزی در حکم دیگری محمود فتاح الجنان را به سمت مشاور وزیر و مدیر کل امور استان ها منصوب کرد. شایان ذکر است بخشنده پیش از این مسئولیت مدیرعاملی شرکت هلدینگ کشاورزی بنیاد مستضعفان و در دولت هشتم و نیز معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی را در سابقه خود دارد و محمود فتاح الجنان نیز در دوره های قبل، ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان را به عهده داشته است.