«فنوال»: شرکت گروه کارخانه‌های تولیدی نورد آلومینیوم از واریز مبلغ ۱۵۰میلیارد تومان از طرف اداره تصفیه امور ورشکستگی تهران به حساب جاری شرکت نورد آلومینیوم خبر داد.

«ثشاهد»: شرکت شاهد در خصوص پیشنهاد هیات‌مدیره به مجمع عمومی فوق‌العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت اعلام کرد، گزارش توجیهی مذکور به‌منظور بررسی و اظهارنظر به بازرس قانونی شرکت ارائه شد که مبنای محاسباتی آن مورد قبول بازرس قانونی قرار نگرفت. بنابراین موارد اعلام‌شده مجددا اصلاح و به بازرس قانونی ارسال شد تا ضمن بررسی مجدد نسبت به آن اظهارنظر کنند.

«وسالت»: بانک قرض‌الحسنه رسالت از برگزاری مزایده فروش ۴۲طبقه از املاک مازاد بانک قرض‌الحسنه رسالت به‌صورت نقدی و با شرایط در تاریخ ۰۲/ ۰۹/ ۱۴۰۱ خبر داد.

«ثنظام»: شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران، در خصوص تغییرات بیش از ۳۰درصدی در سود و زیان عملیاتی خود و همچنین نداشتن درآمد عملیاتی اعلام کرد که متاسفانه به دلیل وضعیت کنونی کشور و وضعیت نابسامان اقتصادی موفق به کسب درآمد عملیاتی نشده است. تحمیل هزینه‌های سنگین از جمله زیان سرمایه‌گذاری در سهام سایر شرکت‌ها و هزینه‌های مرتبط با پروژه رامسر از جمله تغییر دیزل‌ژنراتور برق، عایق‌کاری، اپکسی‌رنگ و سندبلاست و هزینه مربوط به اخذ سند تفکیکی واحدهای رامسر موجب زیان زیاد شرکت شده است.

«حفارس»: شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی خلیج‌فارس با توجه به سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجه واصله به شرکت در تاریخ ۰۹/ ۰۲/ ۱۴۰۱ در خصوص سهام توثیقی به میزان یک‌میلیارد و ۲۶۴میلیون عدد معادل ۰۹۹/ ۵۰‌درصد اوراق بهادار اعلام کرد، با عنایت به انجام کلیه تعهدات دستورالعمل نظارت پس از واگذاری از طرف شرکت تعاونی ایثارگری خدمات حمل‌ونقل گردشگری و اتومبیل کرایه ایده‌آل شهرآرا، سهام یادشده از سوی سازمان خصوصی‌سازی به نفع شرکت مذکور در تاریخ ۲۹/ ۰۸/ ۱۴۱ رفع توثیق شد.

«کسرام»: پارس‌سرام اعلام کرد با هدف افزایش تولید محصولات، نسبت به فعال‌سازی یک‌دستگاه کوره تونلی با ظرفیت حدود ۴۰تن در ماه اقدام کرده که پس از راه‌اندازی و تولید آزمایشی از تاریخ ۰۲/ ۰۹/ ۱۴۰۱ به بهره‌برداری کامل رسیده است.

«خکمک»: کارخانه‌های کمک فنر ایندامین سایپا، دلیل تغییرات در زیان دوره نسبت به گزارش ارائه‌شده قبلی را ثبت هزینه‌های خدمات پس از فروش خودروساز، هزینه‌های مالی تسهیلات و ذخیره مالیات و بیمه پرداختنی سنواتی عنوان کرده است. همچنین این شرکت اعلام کرده است که با افزایش بهره‌وری و راه‌اندازی سایت۲، تولید آن افزایش یافته و این موضوع در دوره‌های آتی رفع می‌شود.