«غشهداب»: شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان با نماد معاملاتی «غشهداب» در اطلاعیه‌‌‌ای تحت عنوان «دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰‌درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات- گروه الف» اعلام کرد که با توجه به مصوبه هیات‌مدیره متوسط نرخ فروش هر کیلوگرم رب گوجه‌فرنگی به مبلغ ۲۱ هزار  تومان افزایش یافت. نرخ قبلی ۱۵هزار و ۶۰۰تومان، مبلغ فروش محصول در سال مالی قبل ۸/ ۱۱۷‌میلیارد تومان و نسبت فروش محصول به کل درآمد شرکت در سال مالی قبل ۴۶‌درصد بوده است.

«غدام»: روز گذشته شرکت خوراک دام پارس با نماد معاملاتی «غدام» در خصوص نوسان قیمت سهام شفاف‌‌‌سازی کرد. بر این اساس شرکت اعلام کرد که از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت‌های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۳/ ۶/ ۹ و ۱۲ماهه منتهی به ۳۱/ ۰۳/ ۱۴۰۰) تا مقطع فعلی تغییر بااهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. بنابراین به نظر می‌رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر ناشی از شرایط عرضه و تقاضا باشد.

«لکما»: شرکت کارخانه‌های مخابراتی ایران با نماد «لکما» نتایج شرکت در مناقصه ۱۰۰راک به همراه تجهیزات آن را در سامانه کدال منتشر کرد. این شرکت در تاریخ ۰۷/ ۶/ ۱۴۰۰ در استعلام قیمت خرید ۱۰۰عدد راک به همراه تجهیزات شرکت ارتباطات مبین‌نت شرکت کرده و به استناد نامه شماره ۴۹۲۷ مورخ ۳۱/ ۶/ ۱۴۰۰ ارجاع سفارش آن را با ارزش کل ۷/ ۱۰‌میلیارد تومان دریافت کرده است. مدت زمان تحویل سه‌ماه (۹۰ روز) از زمان دریافت ارجاع سفارش است. نتایج آن در صورت‌های مالی شرکت منعکس خواهد شد.

«دکپسول»: شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با نماد معاملاتی «دکپسول» طی اطلاعیه‌‌‌ای در سامانه کدال اعلام کرد که با توجه به افزایش نرخ مواد اولیه نرخ فروش هر عدد کپسول تولیدی در سال ۱۴۰۰ به میزان ۲۶‌درصد افزایش نرخ داشته است. بر این اساس پوکه کپسول دارویی که قبلا با نرخ ۴/ ۴۸تومان عرضه می‌‌‌شد، از اول مهر ۱۴۰۰ با نرخ جدید ۶۱تومان عرضه خواهد شد. همچنین مبلغ فروش محصول در سال مالی قبل ۱۸۴‌میلیارد تومان و نسبت فروش محصول به کل درآمد شرکت در سال مالی قبل ۱۰۰‌درصد بوده است.

«ذسبزوار»: شرکت سنجش سهام سیمان سبزوار که از شرکت‌های تحت کنترل و فرعی شرکت سیمان لار سبزوار (سبزوا) است از واگذاری ۶/ ۱۷‌درصدی از سهام شرکت سرمایه‌گذاری صنایع مشارکتی طاها با قیمت هر سهم ۶/ ۱۰۰تومان خبر داد. این واگذاری در تاریخ ۳۱/ ۶/ ۱۴۰۰ و با مبلغ کل ۳/ ۵۰‌میلیارد تومان انجام شد. سود واگذاری سهام پس از کسر مخارج انتقال برای شرکت ۸/ ۴۲‌میلیارد تومان اعلام شده است. این شرکت سهامی خاص بوده و بر اساس پیگیری‌‌‌های شرکت در شرف آن است که به عنوان یک نهاد مالی به ثبت برسد.

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند