حآسا: شرکت آساسیرارس با نماد حآسا در سامانه کدال اطلاعیه‌ای با موضوعیت تغییرات اساسی در قراردادهای مهم منتشر کرد. براساس این اطلاعیه شرکت اعلام کرد، تعدیل نرخ مالکانه حمل ریلی شرکت فولاد مبارکه به میزان ۵۵ درصد با موضوع حمل محصولات فولادی انجام شده است که برآورد می‌شود مبلغی معادل ۷۰ میلیارد ریال به درآمد عملیاتی و به همان نسبت به سود خالص این شرکت اضافه شود.

مفاخر: شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در اطلاعیه‌ای به سهامداران اعلام کرد در مناقصه بانک صادرات با موضوع مواد مصرفی نو و اصلی (ORIGINAL) دستگاه‌های صدور آنی کارت مارک Pointman tp ٩١٠٠ برنده شده است.

حریل: در همین بین شرکت ریل پرداز سیر نیز از انعقاد دو قرارداد خبر داد که طی آن دو قرارداد بین المللی (فورواردری) حمل ریلی ۱۰۰ هزار تن گوگرد و گرانول با شرکت GREEN GROUP FZE شکل گرفته است. براساس این اطلاعیه حریل اقدام به انعقاد قراردادهای حمل ونقل بین‌المللی (فورواردری) ریلی به میزان ۵۰ هزار تن گوگرد ترانزیت و ۵۰ هزار تن گرانول ترانزیت به وسیله واگن‌های لبه بلند ۵۵ تنی از ایستگاه سرخس ایران و ترکمنستان تا ایستگاه بندر‌عباس با نرخ حمل به ازای هر تن به مبلغ ۲۵ فرانک خواهد کرد.مبلغ کل قرارداد با توجه به تناژ و نرخ قرارداد مذکور حدودا ۲.۵۰۰.۰۰۰فرانک (معادل ریالی آن براساس نرخ آزاد ارز حدودا به مبلغ ۶۲۵.۰۰۰ میلیون ریال) است.همچنین مدت این قرارداد از تاریخ ۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۹لغایت‌۰۱/ ۰۳/ ۱۴۰۰ خواهدبود.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند