شپارس برنده مزایده بانک تجارت

شرکت بین‌المللی محصولات پارس با نماد معاملاتی شپارس با انتظار اطلاعیه‌ای در سامانه کدال از نتیجه شرکت در مزایده بانک تجارت خبر داد. شپارس اعلام کرد بازگشت به مزایده فروش املاک و مستغلات بانک تجارت این شرکت برنده شش دانگ زمین و ساختمان با تاسیسات نصب شده واقع در جاده قوچان شهرک صنعتی فردوسی شد. براساس این اطلاعیه هدف از این سرمایه‌گذاری استفاده از ظرفیت‌های ملک فوق جهت توسعه انبارهای توزیع در شرق کشور و عرضه به موقع محصولات شرکت است و کاربری خاص دیگری برای این ملک و سوله‌های داخل آن متصور نشده است. مبلغ پیشنهادی ۸۵.۷۸۰ میلیون ریال است که به‌صورت ۲۵درصد نقد و الباقی اقساط ۴۸ ماهه با سود ۱۲ درصد پرداخت و کلیه موارد مربوط به تحویل ملک ذکر شده به عهده بانک تجارت است. تا کنون مبلغ ۲۱.۴۴۵ میلیون ریال بابت ۲۵ درصد ثمن معامله و مبلغ ۸ میلیون ریال هزینه چاپ و آگهی به حساب بانک تجارت واریز و مبلغ ۸۱.۳۲۱ میلیون ریال بابت تضمین پرداخت اقساط ارائه شده است. از همین رو با توجه به پرداخت مبالغ نقدی و تضمین ارائه شده توسط این شرکت ملک مذکور تخلیه و آماده تحویل است.

افزایش سرمایه زقیام تصویب شد

شرکت کشت و دام قیام اصفهان با انتشار اطلاعیه‌ای در سامانه کدال سهامداران خود را از تصویب افزایش سرمایه ۹۰۳ درصدی این شرکت توسط هیات مدیره خبر داد. سرمایه فعلی این شرکت که ۷۰ میلیارد تومان است پس از تصویب مجمع و موافقت سازمان بورس به عدد ۷۰۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان خواهد رسید. منابع این افزایش سرمایه از مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها تامین می‌شود.

وسکاب مزایده برگزار می‌کند

شرکت گسترش ایوان پایدار یکی از شرکت‌های فرعی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها که سهامی خاص است، در نظر دارد شش دانگ از یک باب آپارتمان مسکونی متعلق به خود را با متراژ ۳۸۰ متر و ۲۴ سانتی متر مربع واقع در تهران خیابان شریعتی بالاتر از پل رومی کوچه رضایی پلاک ۲۰ برج نونی الهیه را به‌صورت نقد از طریق مزایده عمومی و طبق شرایط اعلام شده به فروش برساند.

خبر جدید دبالک در سه ماده دارویی

شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک در اطلاعیه‌ای به سهامداران خود اعلام کرد برای نخستین بار موفق به سنتز سه ماده موثر داروی بیزوپرولول-پروگابالین و اندسترون شده است.

این مطلب برایم مفید است
12 نفر این پست را پسندیده اند