در عرضه اولیه این شرکت در بازار دوم فرابورس ۴۵ درصد سهام این شرکت در دامنه قیمت ۲۰ هزار ریال تا ۲۱ هزار ریال عرضه خواهد شد.

مدیرعامل ملاردشیر در این نشست با اشاره به اینکه سود خالص شرکت در ۴ ماهه امسال ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیارد تومان بود، تصریح کرد: این در حالی است که در سه ماه سال گذشته سود خالص ملاردشیر حدود ۲ میلیارد تومان بود و شرکت در این دوره ۱۵۰درصد افزایش سود را شاهد بود.

مهندس معصومی تاکید کرد: با توجه به روند فعالیت و سودآوری ۴ ماهه شرکت برآورد می‌شود سود خالص شرکت تا پایان سال‌جاری به ۲۵ میلیارد تومان افزایش یابد. ضمن اینکه با توجه به اقدامات صورت گرفته پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان امسال به تولید روزانه ۱۱۰ تن شیر دست یابیم و برای سال آینده برنامه ما رسیدن به حداکثر ظرفیت تولید معادل روزانه تولید ۱۳۰ تن است.

وی در ادامه با اشاره به روند تولید شیر و ضرورت تامین به موقع نهاده‌ها تاکید کرد: برای تولید پایدار شیر خام تامین به موقع مواد اولیه با کیفیت ضروری است و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تلاش داریم تا با قیمت مناسب این نهاده‌ها تامین شود. این در حالی است که با کاهش دوره وصول مطالبات تلاش داریم تا نقدینگی مناسب شرکت برای تامین نهاده‌ها و مواد اولیه همواره در شرکت حفظ شود.

مدیرعامل ملاردشیر خاطرنشان کرد: سود هر سهم شرکت در سال ۹۸ معادل ۶۰۰ ریال بود و برای سال ۹۹ برآورد سود هر سهم ما ۸۴۰‌ریال است.

همچنین میزان تولید ملارد شیر در سه ماهه اول سال ۹۹ به ۹‌هزار تن رسید که از پیش‌بینی‌ها فراتر رفته است.

این مطلب برایم مفید است
13 نفر این پست را پسندیده اند