آنابل و جعبه جادویی

مک بارنت /  شادی صدری

 ۴۸ صفحه رنگی/  ۱۵۰۰۰ تومان

کتاب

آنابل جعبه کوچکی پیدا می‌کند، جعبه کوچکی که شبیه هیچ جعبه‌ کوچک دیگری در دنیا نیست. او با این جعبه می‌تواند تمام آدم‌های دوروبرش را عوض کند، جعبه‌ای پر از کامواهای رنگارنگ که آنابل با آن می‌تواند برای تمام درخت‌ها، حیوانات و مردم شهرش ژاکت و لباس ببافد. جعبه آنابل جادویی است، اما این جعبه فقط برای او جادویی است، نه برای شاهزاده‌ای که می‌خواهد جعبه را از آنابل بخرد یا حتی بدزدد.

 

شب تاریک و دانای بیدار

دیویا سرینواسان و ایل سونگ‌نا/  شادی صدری

قطع خشتی گالینگور/  48 صفحه رنگی 15000 تومان

کتاب

این کتاب داستان دو جغد از دو نویسنده است که ترجمه فارسی آن در یک مجلد عرضه می‌شود. جغدهای این دو داستان، شبگردهایی هستند که با گشت و گذارشان به کودکان زیر ۴ سال چیزهایی درباره شب و حیوانات و درختان و اعداد می‌آموزند.

 

آه! ارنستو

مارگریت دوراس/  مهدیه فرشادجو

۳۶ صفحه رنگی/  ۱۵۰۰۰ تومان

کتاب

ارنستو برای اولین بار به مدرسه می‌رود. از مدرسه باز می‌گردد. مستقیم می‌رود مادرش را پیدا می‌کند و به او می‌گوید: من دیگر به مدرسه برنمی‌گردم! مادر می‌پرسد چرا؟ و ارنستو پاسخ می‌دهد: چون که... در مدرسه چیزهایی به من یاد می‌دهند که من نمی‌دانم. نویسنده که از داستان‌نویسان به‌نام جهان است، در این کتاب، ناکارآمدی روش‌های متعارف آموزش در جهان را نقد می‌کند.

 

اسب سحرآمیز

مگدالن ناب/  نلی محجوب /  ۸۵ صفحه

 ۱۰۰۰۰ تومان

کتاب

«ایرنا» دختر تنها و غمگینی است که تنها دلخوشی‌اش در جهان، یک اسب چوبی است که در سال نو هدیه گرفته است. ایرنا آرزو می‌کند اسب چوبی‌اش روزی اسب واقعی بشود، بالاخره در یکی از شب‌هایی که ایرنا انتظارش را نداشت، رویایش به حقیقت پیوست و اسب واقعی به زندگی‌اش پا گذاشت.

 

پر

ژاکلین وودسون/  بهشته خادم شریف

 ۱۴۱ صفحه/  ۱۲۰۰۰ تومان

کتاب

قهرمان این کتاب فکر می‌کند و مفهوم خانواده و ارزش و اهمیت آن را درمی‌یابد. داستان با امید و اندیشه پایان می‌یابد وجوانانی را مخاطب قرار می‌دهد که با موضوعاتی مانند نژاد، ایمان و تعصب دست و پنجه نرم می‌کنند. نویسنده با الهام از رویدادهای مربوط به مخالفت با جنگ ویتنام، داستانی با عمقی ابدی ساخته است. «پر» برنده جایزه نیوبری است و تحسین منتقدان ادبی و فعالان ضدجنگ را برانگیخته است.

 

راورندوم

 جی. آر. آر. تالکین/  مسعود ملک‌یاری

 ۱۰۴ صفحه/  ۱۰۰۰۰ تومان

کتاب

راورندوم، ماجرای سگی است که پا به دنیای پریان می‌گذارد. قصه یک سگ واقعی به نام راور که پسربچه‌ای او را در ساحل گم می‌کند. سپس به دست یک جادوگر، اسباب‌بازی می‌شود و با جادوگر شنی خنده‌دار و بامزه‌ای دیدار می‌کند و ماجراهای بسیاری را در ماه و اعماق اقیانوس پشت‌سر می‌گذارد.

 

آبنبات چوبی

کریستینه نوستلینگر / رویا رضوانی

 ۱۰۸ صفحه/  ۸۰۰۰ تومان

کتاب

ویکتور اسمش را دوست نداشت. آن‌قدر دنبال اسم جدید برای خودش گشت تا رسید به «آبنبات» و به همه قبولاند که بعد از این آبنبات صدایش کنند و اسمش شد آبنبات. آبنبات با مادر و خواهر و مادربزرگش در آپارتمانی کوچک زندگی می‌کند. او به معجزه آبنبات‌هایی که همیشه دم‌دست دارد امیدوار است و فکر می‌کند می‌شود با این آبنبات‌های شیشه‌ای از هر هفت‌خوانی عبور کرد. اما...

 

کشف بزرگ حلزون

لوییس سپولودا /  محیا کربلایی

 75 صفحه/  10000 تومان

کتاب

کشف بزرگ حلزون روایتی است از قهرمانی‌های حلزون کوچکی که یک روز موفق می‌شود اهمیت آهسته‌ راه‌ رفتن را کشف کند. حلزونی که دنیا یک ‌روز به اندازه یک چمنزار کوچک برایش معنا داشت، به‌زودی برای کشف دنیای واقعی پا در مسیری می‌گذارد که از او یک دلاور می‌سازد. راستی حلزون‌ها چرا این‌قدر آهسته می‌روند؟

دوره های مالی و سرمایه گذاری دوره های مدیریت و اقتصاد دوره های ارتباطات و روزنامه نگاری
کتاب های اقتصادی کتاب های مدیریت و بازرگانی کتاب های سیاسی
کتاب های اندیشه و فرهنگ کتاب های کودک و نوجوان کتاب های ادبیات و هنر