سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اصفهان باهدف حمایت از استارت‌آپ‌ها و طرح‌های خلاقانه، فناور و نوآور کمیسیونی تحت عنوان کمیسیون کسب‌وکارهای نوین و آزادکار تشکیل داده است. این کمیسیون به ریاست مهندس حمید گودرزی با توجه به اهمیت توانمندسازی مدیران و فعالین این حوزه سلسله رویدادهایی به نام هم‌کار برگزار می‌کند. طبق بررسی‌های انجام‌شده توسط کارگروه برگزاریِ این سلسله رویداد به مدیریت مهندس افشین براتی پراهمیت‌ترین موارد بررسی‌شده و حوزه منابع انسانی با عنوان عارضه‌یابی منابع انسانی برای اولین رویداد انتخاب گردید.

رویداد این ماه به میزبانی کارخانه کسب‌وکار اونیکس سیتی سنتر و با حضور پرشور مدیران استارت‌آپ‌ها، اساتید منابع انسانی، مشاورین و فعالان اکوسیستم استارت‌آپی اصفهان برگزار شد.

احسان مشکلانی، ریاست دانشگاه جامع بین‌الملل اصفهان سیتی سنتر و پژوهشگر علوم رفتاری، سازمان و مسیر شغلی به‌عنوان اولین سخنران در حوزه آینده‌پژوهی نیروی کار و کارآفرینی مطالب خود را ارائه کردند. پس از ایشان دکتر فرهاد رحیمی دبیر کانون کارآفرینی استان اصفهان و مدیرعامل شرکت ورزش آرنا سخنان خود در این حوزه را بیان داشتند.  چالش‌های حقوقی روابط کار در این رویداد توسط علیرضا شریف منش، کارشناس ارشد حقوق بین‌الملل و هم‌بنیان‌گذار استارت‌آپ حقوقی تکداد موردبررسی قرار گرفت.  در بخش دیگر و پس از استراحت و شبکه‌سازی پنل عارضه‌یابی نیروی انسانی برگزار شد. نرگس غلامی مدرس دانشگاه، ایمانیان مدیریت کارخانه استارت‌آپ تکمانو و شرکت پایا هیدرولیک جم، دکتر رحیمی و متین شیرازی نژاد مدیر منابع انسانی مستر بلیت به پرسش و پاسخ، انتقال تجربه و ارائه تکنیک‌های کاربردی برای مدیران جوان پرداختند.

سلسله رویدادهای هم‌کار برای مدیران کسب‌وکارهای نوین به‌صورت ماهانه با موضوعات تخصصی این حوزه برگزار خواهد شد.