وی گفت: در این برنامه راهبردی سه ساله به ترتیب درخصوص مهندسی مجدد «محصول» و «فرآیندها»، توسعه خدمات جدید درحوزه «مدیریت ارتباط وخدمات مشتریان» و همچنین بازنگری در«ساختار و سازمان فروش»، راهبرد‌های مدون تعریف شده است. اسلامی تصریح کرد: بیمه نامه جدید شرکت بیمه کارآفرین با عنوان «بیمه نامه عمراندوخته دار امید»طی ماه آتی رونمایی و به بازار عرضه می‌شود. این بیمه نامه دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است. درطراحی آن سعی شده با تکیه بر مطالعات انجام شده و به کمک شبکه فروش حرفه‌ای این شرکت، به نیازهای واقعی بازار توجه شود. معاون فنی بیمه کارآفرین افزود: در این بیمه نامه با تمرکز بیش از گذشته به خطرات ناشی از ابتلا به«انواع مختلف بیماری‌های خاص» که ‌امروزه کیان خانواده را با هزینه‌های سنگین خود تهدید می‌کنند، توجه ویژه شده است.

وی گفت: پوشش امراض خاص در«بیمه نامه عمراندوخته دار امید» ضمن اینکه از بدو تولد تا شصت و پنج سال تا دو برابر سرمایه فوت و تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان ارائه می‌گردد، «بسته تکمیلی امراض خاص» نیز به این پوشش اضافه شده که تنوع خطرات تحت پوشش را از پنج مورد فعلی در صنعت بیمه به بیست و یک مورد افزایش داده است. برخی از خطرات تحت پوشش شامل: هپاتیت ب، هپاتیت سی، اچ آی وی/  ایدز، پارکینسون، آلزایمرودمانس، نارسائی حاد کلیوی/ دیالیز، ام اس، کما، مننژیت، بیماری‌های نورون‌های حرکتی، نابینائی وناشنوائی کامل می‌باشند.

وی در ادامه افزود: از دیگر ویژگی‌های «بیمه نامه عمراندوخته دار امید» می‌توان به نحوه ارائه پوشش «ازکارفتادگی» اشاره کرد. براساس ظرفیت‌های آئین نامه ۸۴ شورایعالی بیمه، این پوشش تا چهار برابر سرمایه فوت و تا میزان ۵۰۰ میلیون تومان از سن چهار سالگی تا هشتاد سالگی با لحاظ برخی شرایط ارائه می‌گردد. «بیمه‌نامه عمراندوخته ‌دار امید» در سه حوزه از ریسک‌های «فوت»،«امراض خاص» و «ازکارفتادگی» بیمه شده را تا سقف سرمایه ۵۰۰ میلیون تومان پوشش می‌دهد که این نوید از رویکردی جدید در تحریک تقاضای بازار دارد و می‌تواند موثرتر از قبل، نهاد خانواده و جامعه را حمایت نماید. معاون فنی بیمه کارآفرین با تاکید بر اینکه صیانت از حقوق بیمه گذاران بیمه های زندگی به اتکای استقرار زیرساخت هایی نظیر فرآیندهای حسابداری کارا و بستری نوین از فناوری اطلاعات ممکن خواهد شد، گفت: خوشبختانه با راه اندازی «سایت تخصصی بیمه‌های زندگی» می توان در راستای راهبرد رسوخ در بازار ضمن ایجاد شفافیت بیشتر و حسابدهی برخط، از ارائه خدمات تکمیلی و سایر بیمه نامه‌های مورد نیاز خانوار به بیمه گذاران فعلی نیز اطمینان حاصل کرد.

اسلامی با تصریح این موضوع که در بیمه های بلندمدت، نقش خدمات پس از صدور و نیز رعایت حقوق مشتریان بسیار اهمیت دارد، اظهار کرد: یکی از ویژگی های منحصر به فرد شرکت بیمه کارآفرین توجه ویژه به بیمه‌های عمر اندوخته دار و پیشگامی در ارائه محصول یونیورسال لایفuniversal life بوده به نحوی که همواره در طی ۱۵ سال گذشته سهم بیمه‌های زندگی در پرتفوی این شرکت، تا میزان ۵۰ درصد محقق شده است. دستیابی به این مزیت و کیفیت از ترکیب پرتفو که با استاندارد‌های جهانی همخوانی دارد، اتفاق نمی افتاد مگر در سایه اتکاء به کارشناسان متخصص و شبکه فروش حرفه ای. اسلامی در پایان ضمن تشکر خاطرنشان کرد: اطلاعات تکمیلی درخصوص «محصول»، «فرآیندهای جدید» و بسته‌های تشویقی بیمه گذاران، در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد.