کلیله و دمنه

کارگردان: علیرضا توکلی بینا

تهیه‌کننده: زهرا هاشمی‌بهرمانی

بازیگران: (انیمیشن)

خلاصه داستان: درباره دو شغال به نام‌های کلیله و دمنه است که با حوادث تلخ و شیرینی در جنگل روبه‌رو می‌شوند. علاقه آنها وارد شدن به دربار شیر است. وقتی به آنجا می‌رسند، به ناچار نظاره‌گر عاقبت کارهای بد و خوب اطرافیان شیر مانند گرگ، کفتار و روباه می‌شوند و از حوادثی که برای آنها اتفاق می‌افتد کلیله و دمنه و بقیه حیوانات جنگل درس عبرت می‌گیرند.

حریم شخصی

کارگردان: احمد معظمی

تهیه‌کننده: عبدالرضا ساعتچی‌فرد

بازیگران: میلاد کى مرام، اندیشه فولادوند، بهنوش بختیارى، مهتاب ثروتى، سعید امیرگانى، مسیح کاشانى، محمد تهورى، زنده یاد نقى سیف‌جمالى با حضور رعنا آزادى ور و باهنرمندی امیر آقایى.

سد معبر

کارگردان: محسن قرایی

تهیه‌کننده: بهمن کامیار

بازیگران: حامد بهداد، باران کوثری، نادر فلاح، اکبر رحمتی، آوا شریفی، عرفان ناصری، مرتضی آقاحسینی، بهرام سروری‌نژاد، سجاد رحیمی، غلامعلی رضایی و...

خلاصه داستان: داستان قاسم کارمند اداره سد معبر شهرداری را روایت می‌کند که در تلاش است وضعیت زندگی خود را بهبود ببخشد، اما در این راه با نرگس همسرش اختلاف‌نظر دارد.

آرمانشهر

کارگردان: حسن ناظر

تهیه‌کننده: محسن علی‌اکبری

بازیگران: ملالی ذکریا، آندرو شاور، همایون ارشادی، حنا سپاریت، آرون بالی، باسکر پاتل

خلاصه داستان: قصه زنی افغانستانی به نام جانان را به تصویر می‌کشد که در آرزوی مادر شدن می‌سوزد و برای تجربه کردن این حس و مادر شدن مشکلات زیادی را به جان می‌خرد و برای رسیدن به هدفش راهی اروپا می‌شود و این سفر سرنوشت او را دگرگون می‌کند.