گروه ورزش - اولادی شنبه در آخرین روز نقل و انتقالات، قراردادش را با پرسپولیس یک سال دیگر تمدید کرد. او بعد از اینکه نتوانست از کشور خارج شود و در تمرینات الشباب شرکت کند مجبور شد با پرسپولیس قرارداد ببندد. البته خودش هم نمی‌داند چرا ممنوع‌الخروج شده. چون دانشجو است و می‌تواند با گواهی اشتغال به تحصیل از ایران خارج شود. به هر حال اولادی بعد از اردوی تیم ملی با پیراهن ۳۳ در تمرینات پرسپولیس حاضر می‌شود. این بازیکن درباره بازگشتش به پرسپولیس می‌گوید: «من پرسپولیس را دوست دارم و حالا که به این تیم برگشته‌ام دوست دارم بازی‌های خوبی انجام بدهم. هدف اولم در پرسپولیس قهرمانی در جام حذفی است. فکر می‌کنم پرسپولیس با دنیزلی بتواند سپاهان را شکست دهد و به جام باشگاه‌های آسیا برسد.»

البته حضور اولادی در پرسپولیس موقتی است. او بعد از اینکه مشکل‌اش حل شود به الشباب برمی‌گردد و در این تیم بازی می‌کند. این در حالی است مسوولان باشگاه الشباب به دنبال جانشین او هستند و با چند بازیکن مذاکره کردند. اما اولادی معتقد است که دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارد و آنها نمی‌توانند او را از لیست تیم خط بزنند.

عبدیایی معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در این‌باره می‌گوید: «مسوولان باشگاه الشباب در حال حاضر در ایتالیا هستند. به این خاطر ما منتظریم تا آنها به دبی برگردند تا جلسه‌ای با آنها داشته باشیم. می‌خواهیم در این جلسه از مسوولان باشگاه الشباب فرصت بگیریم تا مشکل اولادی را حل کنیم.»

مشکل خروجی اولادی خودش جای بحث دارد. این بازیکن وقتی با گواهی اشتغال به تحصیل داشت از ایران خارج می‌شد تا در ایتالیا به اردوی الشباب برود، متوجه شد که ممنوع‌الخروج است.اولادی بلافاصله با انصاری‌فرد تماس گرفت و موضوع را با او در میان گذاشت. مدیرعامل پرسپولیس هم قول داد مشکل‌اش را حل کند. اما هنوز مشکل او حل نشده. اما مسوولان باشگاه پرسپولیس معتقدند که اولادی به خاطر نداشتن کارت پایان خدمت نمی‌تواند از ایران خارج شود.

اما اولادی می‌گوید: «اتفاقا مشکل اینجا است که اگر نمی‌توانم از کشور خارج شوم، چطور می‌توانم برای یک تیم غیرنظامی بازی کنم؟»

به هر حال مسوولان باشگاه پرسپولیس اوایل هفته آینده به امارات می‌روند تا این مشکل را حل کنند.