مسوول تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی گفت: تجلیل از جانبازان مدال‌آور در میادین بین‌المللی، تجلیل از قهرمانان واقعی است. علی کشفیا که ۸ عنوان قهرمانی پارالمپیک و جهان به همراه تیم ملی والیبال نشسته کشور را در کارنامه خود دارد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان مدال‌آور شاهد و ایثارگر حاوی پیام‌های مهمی برای نسل‌های امروز و آینده ایران است که دریابند آسیب دیدگان هشت سال دفاع مقدس به فراموشی سپرده نشده است.

عضو تیم والیبال نشسته ایران در پارالمپیک‌های بارسلون، آتلانتا، سئول و سیدنی افزود: کسب مدال از میادین بین‌المللی آسان نیست و جانبازان کشور با زحمت و ممارست بسیار نشان دادند، هرگز خسته نشده‌اند و می‌توانند در میادین ورزشی نیز به افتخار آفرینی بپردازند.

کشفیا با بیان این که در عالم ایثارگری بدون عشق نمی‌توانی کار کنی تصریح کرد: در بحث ایثار و شهادت همه باید در دایره قرار گیرند و اکثر جانبازانی که در میادین مختلف ورزشی گام نهاده‌اند، نباید نامشان در دفتر قهرمانی از قلم بیفتد.

وی همچنین در خاتمه خاطر نشان کرد: بالاترین تجلیل برای قهرمانان جانباز محبت و رضای خداوند متعال است ولی با این وجود امیدوارم مربیان گمنامی که مدال‌آوران عرصه‌های پارالمپیک و جهانی را کشف و آموزش و پرورش داده‌اند نیز فراموش نشوند و در چنین مراسمی از آنها تجلیل شود.