سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باتوجه به حضور سپاهان در چند تورنمنت بزرگ، افت این تیم را پیش‌بینی کرده بودم.

افشین قطبی، درباره نحوه تمرینات پرسپولیس عنوان کرد: در ۲‌مسابقه آخر، در حد نام تیم بازی نکردیم. به همین دلیل، جلسات تمرینی را افزایش دادیم تا بازیکنان به آمادگی بیشتری برسند. وی درباره دیدار حساس در مرحله یک شانزدهم جام حذفی گفت: می‌دانم مقابل پاس در ورزشگاه همدان، دیدار سختی را پیش رو داریم. باتوجه به سردی آب و هوا، باید با توان بیشتری بازی کنیم. تجربه بازی برابر پاس همدان را داریم؛ اما برای قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی انگیزه بالایی داریم و هیچ چیز نمی‌تواند مانع پیروزی پرسپولیس شود.

قطبی درباره تعویض نیکبخت واحدی و اعتراض وی به تصمیم کادر فنی عنوان کرد: تعویض در مسابقات یکی از برنامه‌های تاکتیکی است که هر مربی این تصمیم را می‌گیرد. بازیکنان ایرانی به علت غرور زیاد، با این مساله احساسی برخورد می‌کنند. به بازیکنان پیشنهاد می‌کنم که از تعویض‌هایشان ناراحت نشوند.

وی افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است. برای قرار گرفتن در این تیم، باید بازیکنان با اخلاق و رفتار کاملا حرفه‌ای داشته باشند.

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط رقیبش در ایران، خاطرنشان کرد: با توجه به حضور سپاهان در لیگ برتر، جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و جام باشگاه‌های جهان، افت نماینده اصفهان را پیش‌بینی می‌کردم.

دستیار سابق پیم وربیک در تیم ملی کره جنوبی درباره شایعه نداشتن مدرک بین‌المللی در زمینه فوتبال، تاکید کرد: مدرک درجه یک خود را از آمریکا گرفتم. چنانچه مدرک بین‌المللی نداشتم، نمی توانستم در تیم‌های بزرگ فعالیت کنم. نمی‌دانم چرا شماری با طرح چنین شایعه‌های بی اساس، برایم مشکل سازی می‌کنند زیرا در صورت نداشتن مدرک، تیمی به من اجازه فعالیت نمی داد.

پرسپولیس دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه قدس همدان با تیم پاس دیدار می‌کند.