خبرگزاری مهر-رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با رد شایعه کناره‌گیری حبیب کاشانی از سمت مدیرعاملی این باشگاه بر ادامه همکاری وی با سرخپوشان تاکید کرد. این در حالی است که علی‌آبادی، رییس سازمان تربیت بدنی به عنوان رییس مجمع باشگاه پرسپولیس هم با استعفای کاشانی موافقت کرده است.

علی سعیدلو افزود: در جلسه دوشنبه شب گذشته هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صحبت‌های خوبی را به همراه همکارانم در خصوص برنامه‌های آینده باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در سه جام پیش رو مطرح کردیم که با نتایج خوبی همراه بود.

وی با اشاره به معرفی حمید استیلی در جلسه دو روز اخیر هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از سوی حبیب کاشانی، خاطر نشان کرد: در جلسه یکشنبه شب از سوی حبیب کاشانی، مدیرعامل باشگاه، حمید استیلی به عنوان گزینه اصلی سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس معرفی شد و وی برنامه‌های خوب و مدونی را به هیات مدیره باشگاه ارائه کرد.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه از حمید استیلی به عنوان کاندیدای اصلی این هیات برای هدایت سرخپوشان در فصل هشتم لیگ برتر یاد کرد و گفت: با توجه به حساسیت موضوع و نگرانی‌هایی که در خصوص آینده تیم فوتبال پرسپولیس در رقابت‌های پیش رو وجود دارد، هیات مدیره باشگاه در نظر دارد تا ضمن بررسی ویژه برنامه‌های حمید استیلی با همفکری هم، تصمیمی درست برای سپردن هدایت تیم به حمید استیلی اتخاذ کند. سعیدلو همچنین به نشست دوشنبه شب گذشته هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اشاره کرد و با رد شایعه استعفای حبیب کاشانی گفت: روز گذشته با توجه به شرایط حساسی که تیم فوتبال پرسپولیس پیش رو دارد، اخبار و شایعاتی مبنی بر استعفا و کناره گیری حبیب کاشانی از سمت مدیرعاملی باشگاه مطرح شد که از دید من چنین موضوعی صحت ندارد.

وی ادامه داد: بر اساس اساسنامه باشگاه پرسپولیس، مدیرعامل در صورتی که تصمیم به استعفا و کناره‌گیری بگیرد باید متن استعفا نامه خود را تسلیم رییس هیات مدیره باشگاه کند. از آنجایی که هنوز کاشانی رسما استعفای خود را به من و دیگر اعضای هیات مدیره تحویل نداده است نمی‌توانم در خصوص قبول یا رد آن صحبت کنم، البته در جلسه شب گذشته این موضوع مطرح شد و اعضا با استعفای مدیرعامل باشگاه مخالفت کردند.

از سوی دیگر از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد پس از کناره‌گیری مدیر عامل باشگاه پرسپولیس صبح دیروز اعضای باشگاه به صورت دسته‌جمعی استعفا کردند. پس از استعفای حبیب کاشانی روز گذشته، اعضای کمیته‌های مختلف باشگاه مانند انضباطی، حقوقی و ... صبح دیروز به صورت دسته‌جمعی استعفانامه خود را امضا کردند. در این استعفانامه مشترک، اعضای باشگاه ضمن حمایت از کاشانی و تقدیر از هواداران اعلام کردند با توجه به شرایط حال حاضر باشگاه، قادر به همکاری نیستند و کناره‌گیری رسمی خود را اعلام کردند.

کاشانی با بیان مناسب نبودن شرایط از سمت خود استعفا کرده بود.