در این صورت پرسپولیس ناچار خواهد شد کل رقم دستمزد رادو برای سه فصل را بپردازد. این همان بلایی است که در ماجرای گابریل کالدرون بر سر پرسپولیسی‌ها آمد. فوتبال ملی ایران هم در داستان مارک ویلموتس دقیقا طعم همین فاجعه را چشید. بنابراین رادوشوویچ در پرسپولیس حکم یک «بمب ساعتی» را پیدا کرده که هر لحظه ممکن است منفجر شود و تلفات بدهد.

 گفته می‌شود مجموع تعهد سه ساله پرسپولیس به بوژیدار ۷۰۰ هزار یورو است که می‌توانید درک کنید با توجه به قیمت کنونی ارز چه رقم بالایی به حساب می‌آید. چنین پولی اگر به یک مربی خارجی برای از نو بنا کردن تیم پرداخت شود، شاید جای توجیه داشته باشد. با این حال دروازه‌بانی که در ۹۵ درصد اوقات فصل روی نیمکت می‌نشیند، چرا باید چنین خرج هنگفتی روی دست باشگاه بگذارد و هر لحظه هم تن مردم بلرزد که مبادا او فسخ کند و کار دست پرسپولیس بدهد؟

به هر حال قرارداد سه ساله با رادوشوویچ که دستپخت محمدحسن انصاری‌فرد بود، حالا در گلوی پرسپولیس گیر کرده است؛ آن هم در حالی که نخستین قرارداد رادو در ایران ۳۶۰ میلیون تومان بود و او را در زمره ارزان‌ترین بازیکنان لیگ برتر قرار می‌داد. حالا بوژیدار شب بازی با هوادار و وسط تقویم فشرده لیگ برتر، در اعتراض به عدم دریافت مطالباتش ایران را ترک کرده و طبق معمول کسی هم نیست که امضاکنندگان قرارداد کذایی را سوال و جواب کند.