کاظمیان تمدید نمی‌کرد!

گروه ورزش- برای خیلی از هواداران پرسپولیس هنوز هم انتقال جواد کاظمیان به الشعب‌ عجیب است. بدون شک انتقالی که عجیب باشد حاشیه‌های زیادی هم دارد. پس از انتقال بازیکن پرسپولیس به الشعب کاظمیان بی‌پرواتر از همیشه به انتقاد از آری‌هان و مدیر برنامه‌هایش پرداخته است. در این شرایط خشایار محسنی تنها کسی است که می‌‌تواند در مورد انتقال کاظمیان و اظهارنظرهایی که او کرده پاسخگو باشد. «کاظمیان از من خواسته بود تا مشکلاتش را برای آری‌هان بیان کنم. موضوع اصلی آن پولی بود که باید باشگاه به این بازیکن پرداخت می‌کرد. حتی آری‌هان به باشگاه گفت که پول او را به کاظمیان بدهند اتفاقا این کار انجام شد اما پس از بازگشت از اردوی اتریش کاظمیان باز هم از تمدید قرارداد خودداری کرد تا اینک روز جمعه مسوولان الشعب با او وارد مذاکره شدند. هر چند که آری‌هان از این انتقال‌ ناراحت شد، ولی به هر حال کاظمیان حالا بازیکن الشعب است». گروه ورزش- باشگاه پرسپولیس از جواد کاظمیان شکایت کرد. این بازیکن در یکی دو روز گذشته مصاحبه‌های تندی علیه باشگاه کرده. او حتی گفته بود: «پرسپولیسی‌ها به من دروغ می‌گفتند. آنها حتی توسط نماینده‌شان چک قلابی به من دادند که نتوانستم با این مسائل کنار بیایم. به همین‌خاطر با الشعب قرارداد بستم.»

حرف‌های کاظمیان باعث شد تا مسوولان باشگاه پرسپولیس واکنش نشان دهند و علیه این بازیکن به دادسرای ونک شکایت کنند. آنها معتقدند کاظمیان بدون دلیل و مدرک حــرف زده و می‌خــواستــه انتقالش به الشعب را توجیه کند. محمدرضا عبدیایی، معاون اقتصادی باشگاه در این باره می‌گوید: «حرف‌های کاظمیان کاملا دروغ است. او می‌خواهد با این حرف‌ها کارش را توجیه کند. این بازیکن از فصل پیش گفته بود که می‌خواهد برود. به همین خاطر منتظر پیشنهاد خوبی بود تا از پرسپولیس برود. به هرحال ما از دست کاظمیان به دادسرا شکایت کردیم. این بازیکن باید در دادگاه حرف‌هایش را ثابت کند.»

چک‌هایی که کاظمیان آنها را تقلبی می‌داند در دستش است. این بازیکن از فصل گذشته ۱۹۶میلیون طلبکار بود. انصاری‌فرد به همین خاطر چکی ۱۲۰میلیونی به او داد تا بیش از نیمی از طلبش را پرداخت کرده باشد. کاظمیان آن چک را نقد کرده و حالا مسوولان پرسپولیس می‌گویند اگر چک تقلبی بوده او چطور توانسته آن را نقد کند؟!

مهـــاجم فصــل گــذشته پرسپولیسی‌ها برای اینکه در فصل جدید با پیراهن قرمز در میادین فوتبال حاضر شود، ۳۵۰میلیون می‌خواست. این بازیکن در جلسه‌ای که با انصاری‌فرد داشت گفته بود باید ۱۵۰میلیون قرارداد را اول بگیرد و ۲۰۰میلیون باقی‌مانده در یک سال وصول شود. پیشنهاد کاظمیان در شرایطی که باشگاه پرسپولیس وضعیت مالی مناسبی ندارد و هنوز بدهکاری‌های فصل گذشته‌اش را نداده است باعث شد تا انصاری‌فرد نظرش عوض شود و با او قرارداد نبندد. بعد از این ماجراها جریان این بازیکن با باشگاه پرسپولیس به شکایت کشیده شده است.

مسوولان این تیم قصد دارند طبق ماده ۶۹۷ و ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی این موضوع را پیگیری کنند. آنها معتقدند که کاظمیان با حرف‌هایش حیثیت باشگاه پرسپولیس را زیر سوال برده. معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس می‌گوید: «وکیل حقوقی باشگاه پیگیر قضایا است. ما می‌خواهیم قانون این مساله را روشن کند.

باشگاه پرسپولیس با این کار ثابت می‌کند که چنین نبوده و این بازیکن می‌خواسته با حیثیت باشگاه بازی کند.»