باشگاه استقلال اما در آستانه این بازی با مشکلات متعددی دست‌وپنجه نرم می‌کند. دیروز تعدادی از هواداران تیم فوتبال استقلال با حضور در مقابل ساختمان وزارت ورزش نسبت به وضعیت تیم خود ابراز نگرانی کرده و با سردادن شعار‌ علیه مدیرعامل این باشگاه، از سجادی خواستند تا مددی را برکنار کند و علیه ملکیان، رئیس هیات‌مدیره باشگاه هم شعار سردادند. دیروز رشید مظاهری دروازه‌بان این تیم هم قراردادش را با باشگاه فسخ کرد تا حاشیه‌های بیشتری گریبان استقلال را بگیرد. رشید مظاهری، محمد نادری، میلیچ، دیاباته، مسعود ریگی، مهدی قائدی، دانشگر و داریوش شجاعیان از لیست فصل جدید استقلال حذف شده‌اند و این به تیم مجیدی ضربه زیادی وارد کرده است. مجیدی گفته بود اگر به جز قائدی یک بازیکن دیگر از استقلال جدا شود من هم می‌روم؛ البته بحث قائدی فرق دارد من جلوی ترانسفر و پیشرفت یک بازیکن را نمی‌گیرم.

دیروز مظاهری هم یکطرفه قرار‌دادش را فسخ کرد و گفت من قراردادم را با آقای سعادتمند بستم، اما پس از ایشان، فشار زیادی از سوی مدیریت تحمل کردم. من حدود ۷ ماه از باشگاه دریافتی نداشتم و مدیریت هم هر بار برای اذیت کردن من برنامه داشت. مثلا نیم ساعت قبل بازی برابر پیکان، برگه جریمه من را فرستاند. با این وجود من در استقلال ماندم. من تا هفته پیش می‌خواستم در استقلال بمانم اما مجیدی به من گفت که تو در لیست سیاه مددی هستی. تمام راه‌های ماندن من در استقلال بسته شده بود.

او ادامه داد: واقعا نمی‌دانم چرا آقای مددی با من مشکل داشت. همیشه یک اتفاقی می‌افتاد که آقای مددی می‌خواست قرارداد من را کم کند. خیلی فشار روی من بود. پس از اینکه من خواستم در استقلال بمانم، به خاطر ۴ مساله، به کمیته انضباطی دعوت شده بودم. من ۶۰ درصد قرارداد خود را گرفته بودم و مشکلی برای فسخ قرارداد نداشتم و حتی در نیم فصل هم می‌توانستم قراردادم را فسخ کنم. قرارداد من طوری تنظیم شده بود که می‌توانستم یکطرفه فسخ کنم. من استقلال را دوست داشتم و هنوز هم دوست دارم اما سخت است شما جایی باشی و شما را نخواهند. مظاهری افزود: من چند پیشنهاد از تیم‌های مختلف دارم و باید برای آینده خود تصمیم بگیرم. دیروز مهدی صادقی وکیل رشید مظاهری گفت این چه رویه‌ای است در استقلال که مدیرعامل به جای حل مشکل با روح و روان بازیکن بازی کند و دنبال بهانه‌جویی باشد. مظاهری در طول ۷ ماه اخیر ۵ درصد دریافتی داشته و در طول این مدت آقای مددی جواب ما را ندادند فقط چپ و راست ما را جریمه کردند و آقای مظلومی سر تمرین به آقای مظاهری گفت شما در لیست سیاه مددی هستید و هیچ واریزی نخواهید داشت.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند