اموال منزل احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان سابق پرسپولیس و تیم ملی به سرقت رفت. او گفت: «کلی وسیله و جعبه‌هایی را که لباس‌ها، گرمکن، کفش‌ها، عکس‌ها و... زمان بازیگری‌ام داخل‌شان بوده و همه خاطرات زندگی‌ام محسوب می‌شود، به سرقت برده‌اند. آقایان مسوول که می‌دانند این فرد بازهم دزدی می‌کند چرا دست اینها را قطع نمی‌کنند؟!»

فریبرز محمودزاده، مسوول برگزاری بازی‌های لیگ فوتبال می‌گوید: «زمان برگزاری مسابقات به مصوبات ستاد کرونا ، سپس وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بستگی دارد. در نظر داریم بازی‌ها را فشرده‌تر برگزار کنیم.»

علیرضا صالحی در مورد رای بازی جنجالی سپاهان با پرسپولیس که برگزار نشد، گفت: «هنوز هیچ تصمیمی در مورد این پرونده نگرفتیم. ما به‌خاطر کرونا جلسات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تعطیل کردیم؛ چون لیگ تعطیل شده و عجله‌ای برای تشکیل جلسه نداریم.»

جانی اینفانتینو، رئیس فیفا اعلام کرد در شرایط کنونی سلامتی مردم جهان به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا در خطر است و رقابت‌های فوتبال پس از موافقت دولت‌های کشورهای مختلف جهان امکان‌پذیر خواهد بود.

وریا غفوری، کاپیتان استقلال گفت: «علاقه قلبی‌ام این است که با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم. البته‌ خیلی‌ها دوست داشتند این اتفاقات برایشان رخ دهد؛ ولی این موضوع برای آنها اتفاق نیفتاد.»

وضعیت همکاری اوساگونا و پرسپولیس خوب نیست و به‌نظر می‌رسد این بازیکن دیگر جایی دراین باشگاه نخواهد داشت.

یک رسانه ترکیه‌ای خبرداد شکایت فدراسیون فوتبال ایران علیه مارک ویلموتس باعث شده تا او نتواند با فنرباغچه قرارداد امضا کند. پرونده شکایت ویلموتس و ایران از یکدیگر در فیفا در حال بررسی است.

ایگور کولاکوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران گفت: «من از فدراسیون ایران تقاضای غرامت نکردم؛ چون تنها هدفم تبدیل المپیک به یک داستان زیبا برای والیبال ایران بود.» او تاکید کرده به‌دلیل فسخ قراردادش از نظر روحی آسیب دیده است.

فدراسیون بسکتبال کشورمان با انتشار اطلاعیه‌ای پایان لیگ برتر رشته مردان را بدون داشتن قهرمان فصل اعلام کرد.

باشگاه بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد با مانوئل نویر، سنگربان باتجربه خود به توافق نرسید و احتمال جدایی او قوت گرفت.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند