١- ایرج عرب: پیش از این از سوی وزیر ورزش و جوانان به‌عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس معرفی شده بود و دیروز هم رسما مدیر عامل سرخپوشان شد. او سابقه ریاست بر حراست کل وزارت ورزش و جوانان را در کارنامه دارد.

٢- جعفر کاشانی: مردی که از بزرگان باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود و در سال‌های اخیرعضو هیات‌مدیره بوده است. او در چند سال اخیرهم به‌عنوان رئیس هیات‌مدیره، پرسپولیس را همراهی می‌کرد.

٣- علی رغبتی: از مدیران قدیمی وزارت ورزش و جوانان محسوب می‌شود. او در پست‌های مختلف دراین وزارتخانه فعالیت کرده است. از مسوولیت‌های اخیر  وی می‌توان به مدیریت بخش استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد. رغبتی هم‌اکنون مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت این وزارتخانه است.

۴- مهدی محمدنبی: از کارمندان پیشین فدراسیون فوتبال و از افرادی است که در این فدراسیون تجارب زیادی کسب کرد. او چند سالی هم سرپرست تیم‌ملی فوتبال بود و بعد از جام‌ملت‌های آسیا- استرالیا، از سمت خود کنار رفت. از دیگر سوابق کاری نبی می‌توان به مدیرعاملی باشگاه گسترش پارس‌خودرو، قائم‌مقام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران، عضو هیات‌مؤسس اتحادیه فوتبال باشگاه‌های کشور، مشاور اجرایی رئیس فدراسیون فوتبال، معاون اجرایی دبیرکل و رئیس کمیته مسابقات و دبیرکل فدراسیون فوتبال اشاره کرد.

۵- مهرداد‌هاشمی: ازاعضای جدید هیات ‌مدیره پرسپولیس محسوب می‌شود. با توجه به سوابق و تحصیلات او به نظر می‌رسد برای نقش‌آفرینی درسیستم اقتصادی باشگاه، به هیات‌مدیره اضافه شده است. البته او سابقه مدیرعاملی باشگاه سایپا را در کارنامه خود دارد.