جالب اینکه روایت‌های او از پرداختی‌هایش باعث کدورت بازیکنان و باشگاه هم شد. ترکاشوند در مصاحبه اخیرش می‌گوید: «بعد از اینکه آقای هدایتی این اواخر بازیکنان را دعوت کرده بود یکی از بازیکنان از من پرسید که آقای هدایتی برای برد ما در دربی چند سکه داده بود؟ آقای هدایتی به این بازیکنان گفته بود که نفری ۱۰ سکه به آنها پاداش داده اما من از همین جا اعلام می‌کنم که آقای هدایتی سکه‌ای برای بازیکنان نداده است. همان سه سکه‌ای که ما به بازیکنان دادیم را خود باشگاه داده است نه آقای هدایتی چراکه آقای هدایتی این سکه‌ها را به‌عنوان مبلغ اسپانسر و به‌خاطر تبلیغ استیل آذین روی لباسمان حساب کرده است. پس این سکه‌ها را باشگاه داده است نه آقای هدایتی...»

اما حالا ترکاشوند هم استعفا داده است و دیگر از طاهری هم که به‌شدت از نزدیکی بی‌حساب و کتاب هدایتی که زمانی ملقب به عابربانک قرمزها بود به بازیکنان جلوگیری می‌کرد خبری نیست. این‌گونه است که موانع برای حضور پررنگ‌تر او در باشگاه یک به یک برداشته می‌شود. وقتی عکس برانکو سرمربی تیم در دفتر هدایتی منتشر شد دیگر مشخص شد که حالا عملا ابتکار عمل در دست او است و توانسته سرمربی را هم مجاب کند که پشت بازیکنان و ته صف گرفتن پول از عابربانک بایستد. جالب اینکه باشگاه هم واکنشی به این اتفاقات از خود نشان نمی‌دهد و فقط گرشاسبی مدیر جدید تیم که گویی احساس خطر کرده بازی محبوبیت در دل بازیکنان را باخته دیروز با یک بغل سکه به تمرین تیم می‌رود و آن را بین بازیکنان تقسیم می‌کند تا شاید او هم به اندازه هدایتی خودی نشان داده باشد.

در همین بازی قدرت وزارت ورزش که می‌بیند ابتکار عمل به کل از دست باشگاه خارج شده به آنها تلنگری می‌زند. «ایسنا» دیروز در خبری از تذکر وزارت به باشگاه در مورد نقش هدایتی خبر داد و در این گزارش نوشت: «برگزاری این جلسه که برای چندمین بار در طول یک‌سال گذشته اتفاق افتاده، باعث شده تا این بار وزارت ورزش و جوانان به این نشست‌ها واکنش نشان دهد. وزارت ورزش پیرو این اتفاق به گرشاسبی تذکر داده‌ و توضیح باشگاه در این باره را خواستار شده است. وزارت ورزش از سرپرست باشگاه توضیح خواسته که آیا در جریان این جلسه بوده یا خیر؟ و اصولا لزوم تشکیل چنین جلساتی آن هم با نام پرسپولیس و بهره‌گیری از آن‌چه ضرورتی دارد؟ به نظر می‌رسد باشگاه و شخص سرپرست پرسپولیس پیش از انجام این دیدار در جریان این ملاقات نبوده‌اند چرا که برانکو پس از این دیدار اعلام کرده که پس از جلسه، گرشاسبی را در جریان محتوای نشست قرار داده است.» این درحالی است که حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس و در جمع خبرنگاران خبر فوق را رد کرد و گفت: «همه این مسائل که می‌گویند کذب است. اصلا کاری به این حرف‌ها ندارم.»