فقط ۱۰ روز برای خرید و کاشت نهال گردو فرصت دارید

رپرتاژ آگهی: گردو نهالی برای تمام عمر است و با یک بار سرمایه گذاری در زمینه کاشت آن می توانید به اندازه یک عمر 100 ساله از آن بهره برداری اقتصادی دریافت کنید. تمام نهال های گردو مقاوم هستند و نیاز به مراقبت خاصی ندارند. از طرفی سوددهی و باردهی این نهال فوق العاده است و در مدت زمان بسیار کمی، جیب باغداران را سرشار از پول و سرمایه می کند. این امر مستلزم آن است که بهترین و تجاری ترین انواع گردو را خریداری کنید، نه نهال های معمولی موجود در بازار را.

گردو ژنوتیپ ۷؛ گردویی با مزایای بی نظیر

اگر می خواهید برترین نهال گردویی که تاکنون در ایران شناخته شده است را بکارید، همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید و سفارش خود را برای خرید گردو ژنوتیپ ۷ ثبت کنید. این گردو تنها در همین نهالستان موجود است و در هیچ جای دیگری یافت نمی شود.

گردو ژنوتیپ ۷ از لحاظ طول عمر، باردهی و شرایط کاشت از تمام واریته های گردو برتر است؛ در نتیجه سودآوری آن نیز با سایر ارقام گردو قابل مقایسه نیست. این گردو در هر هکتار ۱۵ تن باردهی دارد و می تواند سالانه یک میلیارد تومان برای هر هکتار سوددهی داشته باشد. این نهال پر بار تنها با جهش های طبیعی به وجود آمده است و هیچ گونه دستکاری ژنتیکی بر روی آن انجام نشده است.

اگر در این ۱۰ روز باقی مانده تا پایان فروردین ماه این نهال گردو را خریداری کرده و نسبت به کاشت آن در باغستان خود اقدام کنید، می توانید در کمتر از ۴ سال دیگر، بار خود را بردارید و به یکی از ثروتمندترین باغداران کشور تبدیل شوید.

گردو فرنور؛ بهترین گردو برای کاشت در مناطق سردسیری

گردو فرنور؛ بهترین گردو برای کاشت در مناطق سردسیری

امروزه سطح زیادی از باغستان های مناطق سردسیری کشور، زیر کشت گردو فرنور است. این گردو تنها 4.5 تا 5 متر ارتفاع دارد و درخت سر به فلک کشیده ای محسوب نمی شود؛ از این رو باردهی آن از سایر نهال های گردو بیشتر است. وزن گردوهای تولید شده توسط این نهال 13 گرم است و 60 درصد آن را مغز تشکیل می دهد. این مغز فوق العاده خوش طعم و لذیذ است و بهترین گزینه برای تازه خوری محسوب می شود.

گردو فرنور می تواند بالغ بر 130 سال عمر کند و از این لحاظ گونه ای ارزشمند و سودآور برای باغداران محسوب می شود. از دیگر عواملی که سبب شده است باغداران زیادی به کاشت این نوع گردو مشغول شوند، مقاومت بالای آن در برابر آفات و بیماری های مختلف است. ناگفته نماند که می توانید با رسیدگی صحیح و اصولی به این نهال، در افزایش مقاومت این نهال مؤثر باشید.

گردو کانادایی؛ دیر گل و پوست کاغذی

گردو کانادایی؛ دیر گل و پوست کاغذی

با ورود گردوهای پوست کاغذی به بازار، سایر گردوها از رونق افتاده اند؛ به همین دلیل بهتر درخت های گردو قدیمی خود را با نهال های جوان، سرحال و پر بازده جایگزین کنید. گردو کانادایی یکی از ثابت ترین نهال ها در فهرست نهال های تخفیفی رویال نهال است؛ زیرا باغداران بسیار زیادی به دنبال خرید و کاشت آن هستند.

مغز گردو کانادایی منبع غنی از کلسیم، آهن، فیبر و کربوهیدرات است و مصرف آن به صورت روزانه توصیه می شود. این گردو با 18 گرم وزن که 60 درصد آن را مغزهای سفید رنگ با درصد چربی بالا تشکیل داده اند، یکی از پرطرفدارترین گردوها در بازارهای جهانی است.

گردو کانادایی را می توانید تا پایان فروردین ماه بکارید و تا 80 سال از آن باردهی اقتصادی دریافت نمایید. عملکرد این نهال در مناطق معتدل و مدیترانه ای بهتر است، اما در مناطق سردسیر هم کاشته می شود. موجودی این نهال به سرعت رو به اتمام است؛ پس تا این فرصت ویژه از دست نرفته است، اقدامات لازم برای خرید نهال گردو کانادایی را انجام دهید.

گردو تویسرکان؛ صادراتی ترین نهال گردو بومی ایران

گردو تویسرکان؛ صادراتی ترین نهال گردو بومی ایران

تویسرکان پایتخت گردو در ایران است و یکی از سودآورترین نهال های گردو را دارد. نهال گردو تویسرکان بومی کشور است و برای کاشت در مناطقی که زمستان های سرد دارند، مناسب است. در کشور ما استان همدان بیشترین پتانسیل را برای کاشت این نوع گردو دارد. مغز گردوی این نهال درصد چربی بسیار بالایی دارد و جزء گونه های صادراتی محسوب می شود.

گردو تویسرکان 80 تا 100 سال عمر مفید دارد و می تواند سالانه بالغ بر 7 تن باردهی در هکتار داشته باشد. این گردو پایه کوتاه نیست و قد بسیار بلندی دارد. ارتفاع این درخت در حالت عادی به 20 تا 25 متر می رسد. قیمت گردو تویسرکان در بازار داخلی بسیار بالا است و کاشت آن سودآوری زیادی برای باغداران به همراه دارد.

شمارش معکوس برای خرید نهال گردو از همین امروز آغاز شده است

با پایان ماه آغازین بهار، شمارش معکوس برای خرید و کاشت نهال گردو آغاز می شود؛ زیرا پایان فروردین ماه یک فرصت طلایی برای کاشت انواع نهال گردو است. موجودی این نهال ها بسیار محدود شده است؛ پس اگر نهال خاصی را مدنظر دارید، همین الان برای خرید آن دست به کار شوید.

رویال نهال

رویال نهال تخصصی ترین مرجع تولید کننده نهال گردو در ایران است که با مجوز از جهاد کشاورزی و تأییدیه های لازم از این سازمان فعالیت می کند. نهال های گردو این نهالستان از تجاری ترین نهال های موجود در بازار هستند و باردهی آن ها تضمین شده است.  قیمت این نهال ها فوق العاده مناسب است و این امکان را به باغداران می دهد تا با کمترین هزینه، باغستانی پر بار را احداث کنند.

09141811520

09201811520

09301811520

04445231520

جهت خرید نهال گردو و اطلاعات بیشتر به سایت ROYALNAHAL.COM مراجعه نمایید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.