خرید فرش 1500 شانه از فروشگاه فرش داریوش

کاربرد و زیبایی فرش امروزه برای بسیاری از مردم مهم شده است و فرش به یکی از لوازم اصلی دکوراتیو تبدیل شده است بنابر این خرید فرش هایی با کیفیت بالا برای بسیاری از مردم به یک دغدغه تبدیل شده است. فرش ها در طول سالهای گذشته دستخوش تغییرات بسیاری شدند و از جمله تغییرات بزرگی که در بازار فرش ایران به وجود آمد دستیابی شرکت های فرش به تولید فرش ۱۵۰۰ شانه است.

در ادامه این مطلب در مورد فرش ۱۵۰۰ شانه و انواع فرش ۱۵۰۰ شانه و کاربرد های آن صحبت میکنیم و در نهایت یک فروشگاه اینترنتی مطمئن برای خرید فرش ۱۵۰۰ شانه را معرفی کردیم که میتوانید مشاهده کنید.

فرش 1500 شانه چیست؟

فرش ۱۵۰۰ شانه سری جدیدی از فرش های بافته شده توسط شرکت های فرش بزرگ کاشان است که دارای تراکم و تعداد شانه بسیار بالاتری نسبت به سایر فرش های بازار است. فرش ۱۵۰۰ شانه بصورت عمومی صادراتی محسوب میشود و از ریزبافت ترین فرش های موجود در دنیاست.

اینگونه فرش ها به دلیل تراکم بالایی که دارند بسیار ریزبافت و شبیه به فرش دستبافت می باشند و به آنها فرش دستبافت گونه می گویند بنابر این به راحتی توسط کشور های همسایه و دیگر کشور ها پسندیده و خریداری و به عنوان یک فرش درجه یک بسیار مدرن و با کیفیت در سایر کشور ها به فروش می رسند.

فرش ۱۵۰۰ شانه در ایران اخیرا بسیار پرطرفدار شده است اما اگر بخواهیم در مورد مزیت های خرید فرش ۱۵۰۰ شانه نسبت به ۱۲۰۰ شانه بگوییم شاید بهتر باشد در ادامه این محتوا با ما همراه باشید.

فرش 1500 شانه داریوش

مزیت خرید فرش 1500 شانه نسبت به 1200 شانه

فرش 1500 شانه به دلیل طراحی بروز و تراکم و تعداد شانه و تراکم گره بالاتری که دارد از کیفیت و محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده است. مزیت هایی که میتوان برای خرید فرش 1500 شانه نسبت به انواع دیگر فرش نام برد را میتوان ابتدا تراکم و ریزبافتی بیشتر فرش نسبت به انواع 1200 و 700 شانه دانست، همچنین در کنار آن تعداد شانه فرش 1500 شانه نسبت به فرش 1200 شانه بالاتر رفته است و فرشی کاملا ریزبافت محسوب میشود.

فرش های 1500 شانه امروزه به دلیل تکنولوژی بسیار جدیدی که دارند از محبوبیت خوبی برخوردار شده اند و در این بین از طراحی های جدیدی نیز استفاده میکنند که هم برای جوان پسند ها و هم برای سلایق سنتی مورد پسند است. قیمت فرش 1500 شانه نسبت به فرش 1200 شانه بالاتر است و این قیمت بالاتر هم به دلیل کیفیت و نوع بافت متراکم تر و ریزبافتی چشم نواز آن است.

فروشگاه فرش 1500 شانه داریوش

خرید فرش 1500 شانه با وجود آمدن فروشگاه های اینترنتی خرید فرشی مانند فروشگاه فرش داریوش بسیار آسان شده است. فرش داریوش از بزرگترین تولید کنندگان مطرح فرش صادراتی، ریزبافت و گل برجسته ایران است که با استفاده از سایت آن میتوان خرید فرش 1500 شانه از درب کارخانه با بهترین قیمت را داشت و از این نظر که از یک شرکت فرش معتبر و حرفه ای خرید میکنید اطمینان داشت.

فروشگاه اینترنتی فرش داریوش با امکاناتی از قبیل امکان خرید تکی و خرد تا خرید عمده فرش و همچنین راهنمای انتخاب اندازه فرش خریدی ساده و سریع را برای شما میسر کرده است. لازم به ذکر است که همه محصولات فرش ۱۵۰۰ شانه داریوش بصورت گل برجسته و با بهترین نخ های آکریلیک ترکی و آلمانی بافته و تولید میشوند.

بافت فرش ۱۵۰۰ شانه برای صادرات است اما در بازار داخل نیز علاقمند های خاص خود را پیدا کرده است و فرش داریوش این محصول تماما صادراتی خود را به بازار فرش ایران نیز عرضه کرده می کند و به راحتی میتوانید با انتخاب فرش مورد نظر خود به خرید آن بپردازید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.